Fajnie, gdy co nie zrobię będzie dobrze. Gorzej, gdy co nie zrobię, będzie źle.
Tyle warte jest to, co w tym życiu robimy. No, chyba że przy okazji jest gromadzeniem skarbów w niebie.
Książę Pokoju.... Oj, przydałoby się, by Jego obecność w świecie była bardziej widoczna. Ale...