Czy kochamy Boga?

Jedną z niepodważalnych prawd jest fakt, że Bóg jest miłością. On nas kocha, bez względu na to jacy my jesteśmy. Jest to piękne. Jednak, czy my kochamy Go? Czy na pewno Go kochamy?  Może tylko chcemy Go wykorzystać do swoich celów?

Czytaj dalej

06.05.2017

Nie poznaliśmy Go

Bardzo często zdarza się w naszym życiu, że czegoś nie zauważamy, nie doceniamy. Nasze oczy są jakby na uwięzi. Później już po czasie plujemy sobie w brodę, że nie zrobiliśmy czegoś, chociaż wiedzieliśmy, iż byłoby to konieczne. Jak unikać takich sytuacji?

Czytaj dalej

22.04.2017

Doskonali jak Ojciec

W Wielkim Tygodniu warto na chwilę spojrzeć na nas z punktu widzenia wymagań, jakie sami powinniśmy sobie postawić.  Potrzeba wybaczania wrogom, przeciwnikom,  potrzeba ich miłowania jest nam już  dobrze znana.  Jednak często zostajemy z tymi wielkimi hasłami w miejscu, w którym byliśmy i wczoraj, i rok temu. Co powinno być naszym przewodnikiem w drodze do Ojca?

Czytaj dalej

12.04.2017

Zagadka życia

Miłość, samotność, wzajemność – co te trzy różne łączy słowa?

Czytaj dalej

20.03.2017

Powoli w stronę Słońca i Prawdy

Dzisiaj będzie o tym, jak Jezus otwiera nam oczy na zło, które dokonujemy każdego dnia. Dość często w naszym dążeniu do czystości zaniedbujemy sprawę małych złych uczynków, drobnostek, którymi wybrukowane jest piekło. 

Czytaj dalej

02.03.2017

© Copyright 2010; Bóg jest duchem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Nie patrz wstecz | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd