Dlaczego Chrystus jest wolnością?

Jesteśmy zniewoleni, ślepi i ubodzy. Czy jest jakiekolwiek wyjście z tej sytuacji? W dodatku na każdym kroku wypominamy sobie nasze błędy lub inni robią to skuteczniej niż my. Co na to wszystko mówi Bóg? Czy naprawdę mamy katować samych siebie jednym błędem aż do śmierci?

Czytaj dalej

31.05.2017

Czy kochamy Boga?

Jedną z niepodważalnych prawd jest fakt, że Bóg jest miłością. On nas kocha, bez względu na to jacy my jesteśmy. Jest to piękne. Jednak, czy my kochamy Go? Czy na pewno Go kochamy?  Może tylko chcemy Go wykorzystać do swoich celów?

Czytaj dalej

06.05.2017

Nie poznaliśmy Go

Bardzo często zdarza się w naszym życiu, że czegoś nie zauważamy, nie doceniamy. Nasze oczy są jakby na uwięzi. Później już po czasie plujemy sobie w brodę, że nie zrobiliśmy czegoś, chociaż wiedzieliśmy, iż byłoby to konieczne. Jak unikać takich sytuacji?

Czytaj dalej

22.04.2017

Doskonali jak Ojciec

W Wielkim Tygodniu warto na chwilę spojrzeć na nas z punktu widzenia wymagań, jakie sami powinniśmy sobie postawić.  Potrzeba wybaczania wrogom, przeciwnikom,  potrzeba ich miłowania jest nam już  dobrze znana.  Jednak często zostajemy z tymi wielkimi hasłami w miejscu, w którym byliśmy i wczoraj, i rok temu. Co powinno być naszym przewodnikiem w drodze do Ojca?

Czytaj dalej

12.04.2017

Zagadka życia

Miłość, samotność, wzajemność – co te trzy różne łączy słowa?

Czytaj dalej

20.03.2017

© Copyright 2010; Bóg jest duchem. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Nie patrz wstecz | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd