• Cóż mogę wam więcej powiedzieć

  Musicie być czujni, gdyż jest teraz wielu zwodzicieli, którzy na pozór mówią to samo, a jednak bardzo zwodniczo.


 • Widziałam niebo

  Potem mój mąż także przyjął chrzest wiary. Przez 4 miesiące woził mnie do zboru, ale sam nie wchodził do sali.


 • Szereg postulatów

  Jak to miło usłyszeć, że szereg postulatów, ktore były tak ważne dla mnie własnie jest realizowane bądź będzie realizowane w bliskiej przyszłości.


 • Kardynał Pell z Australii jest właśnie atakowany

  Boskie Oblicze mojego Syna, które adorują i przed którym padają na twarz Aniołowie, jest pełne pokoju i słodyczy. Ono nie tylko pociesza płaczące niewiasty, nie tylko wzbudza poczucia winy u oprawców, ale ujawnia cały Majestat Bożego Miłosierdzia. (Adam Człowiek)


 • Zwodzenie szatana

  Musicie być czujni, gdyż jest teraz wielu zwodzicieli, którzy na pozór mówią to samo, a jednak bardzo zwodniczo. Odnalezienie Prawdy wiąże się z autentycznym i rzeczywistym nawróceniem, a wszystko inne, jak uzdrowienie oraz duchowość, będą jego prawdziwymi owocami. Zwodzenie szatana polega też na tym, Moje dzieci, że on dobrze wie o przygotowanym planie Bożej Opatrzności i chce napełnić wasze serca strachem i niepewnością. Sam mówi o tym wydarzeniu jako o przestrodze, ale odwraca waszą uwagę od nawrócenia, a prowokuje do szukania sensacji i dbałości o to, co materialne. (Adam Człowiek)


 • By zgromadzić Moje dzieci

  Tutaj objawia się także Moja rola, Moje kochane dzieci! Przychodzę do was i wzywam was do pokuty, do autentycznego nawrócenia, abyście wsłuchiwali się w Mój matczyny głos. Nawrócenie jest odpowiedzią na miłosierną miłość Boga. Ta odpowiedź to skruszone serce, to [korzystanie] z daru prawdziwej bojaźni Bożej, który prowadzi do mądrości. Moje posłannictwo polega także na tym, by zgromadzić Moje dzieci w Moim Niepokalanym Sercu i pod Moim płaszczem powołać prawdziwych apostołów tych czasów – czasów nowej ewangelizacji. (Adam Człowiek)


 • Aby uwolnić wasze serca

  Boskie Oblicze mojego Syna, które adorują i przed którym padają na twarz Aniołowie, jest pełne pokoju i słodyczy. Ono nie tylko pociesza płaczące niewiasty, nie tylko wzbudza poczucia winy u oprawców, ale ujawnia cały Majestat Bożego Miłosierdzia. Boskie Oblicze mojego Syna pozwala siebie poznać, aby uwolnić wasze serca od was samych i od waszych skłonności do grzechu.


 • Prawda o grzechu

  To, że ludzkość otrzyma ten znak Miłości, nie będzie jeszcze, drogie dzieci, równoznaczne z tym, że z niej w pełni skorzysta, gdyż nadal będzie postępować według prawa wolności, której nie chce naruszyć Mój Boski Syn. ADAM CZŁOWIEK


 • Miłosierne spojrzenie

  Wielki szaleniec Niepokalanej, św. Maksymilian Maria Kolbe, mawiał z entuzjazmem: „Moje drogie dzieci, jeśli pragniecie żyć i umrzeć szczęśliwi, starajcie się usilnie pogłębić synowską miłość do naszej Niebieskiej Mamusi”. http://www.franciszkankiniepokalanej.pl/jm/apostolat/wydawnictwo/nasze-ksiazki


 • Wasze bezpośrednie i osobiste spotkanie

  Przychodzę do was, Moje kochane dzieci, aby przygotować was na „godzinę Damaszku”. Dla jednych będzie to radość, dla innych przerażenie z powodu ich występków. Wasze bezpośrednie i osobiste spotkanie z Panem będzie aktem łaski i miłosierdzia, lecz jeszcze nie ostatecznego nawrócenia całej ludzkości i sądu nad nią. Każdy mieszkaniec ziemi w obliczu tej Miłości osądzi się sam (Wypowiedź Maryi przez Adama Człowieka)