• Czytając je miałem łzy w oczach

  Wtedy zdarzyło się coś pięknego, Jezus przyszedł mi z pomocą, ponieważ znalazłem objawienie Jezusa „Prawdziwe Życie w Bogu”, a czytając je pierwszy raz rozpłakałem się jak dziecko, tak byłem szczęśliwy i od razu za sprawą łaski zyskałem pewność że te Słowa są od Jezusa. Bardzo wzruszyło mnie również świadectwo Vassuli Ryden, czytając je miałem łzy w oczach.


 • Przypomniał mi, że mnie kocha

  Wszyscy, co się Boga boicie, chodźcie i słuchajcie, chcę opowiedzieć, co uczynił On mojej duszy! (Ps 66,16)


 • Obyś dożył ciekawych czasów

  Czy na naszych oczach dokonuje się rozpad Kościoła?


 • Którzy najwyraźniej są filarem LGTB

  Cytam o synodzie i niedobrze mi się robi. Jak top jest, że takie postacie jak Rosica czy Bruno Forte, którzy najwyraźniej są filarem LGTB, jednocześnie reprezentują katolickich biskupów i papieża?


 • Cały majątek ruchomy, kielichy, monstrancje

  Oglądając na YouTube spotkanie Franciszka z parą gejów, z których jeden był kiedyś jego studentem, budzi wiele kontrowersyjnych myśli.


 • Słynna Deklaracja Praw Człowieka

  Histmag. Publikowane tam prace opierają się na pozycjach z lat 1960-80, czyli szczytu komunizmu w Polsce. Żaden z autorów nie poddaje krytycznej ocenie cytowanych przez siebie publikacji. A opierając się na „wybitnych tuzach” – komunistycznych profesorach, powielają te same dezinformacje. Przykładem jest sprawa tzw. Czerwonych Kosynierów gdyńskich, wytworu propagandy komunistycznej z lat powojennych autorstwa Rusinka, działacza KOMINTERNU, wyjaśniona całkowicie po 1990 roku. A Histmag utrwala tę bajkę jako fakt. http://www.polishclub.org/2015/10/02/dr-jerzy-jaskowski-cukrzyca-oglupiania-polakow-ciag-dalszy/


 • Przypomniał mi, że mnie kocha

  Czytając objawienie Najświętszego Serca Jezusa "Prawdziwe Życie w Bogu" nawróciłem się w 2005 roku mając 25 lat. Gdyż Bogiem miłosiernym jest Pan, Bóg wasz, nie opuści was, nie zgładzi i nie zapomni o przymierzu, które poprzysiągł waszym przodkom (Pwt 4,31).


 • Najwyższy czas odebrać szmatławcowi tytuł

  Zawsze w Boga wierzyłem ale nie znałem Go i nie kochałem Go, tak jak On tego pragnął. Do Kościoła chodziłem tylko jak mi się chciało, często opuszczałem niedzielne msze święte, a gdy tylko trafiała się przyjemniejsza rozrywka od razu zapominałem o Bogu. http://www.duchprawdy.com/swiadectwo_tlig_jan_antoni.htm


 • Jeszcze jest możliwe określanie zła

  W Polsce jeszcze jest możliwe określanie zła złem. W wielu krajach świata nie jest to już możliwe. W większości krajów Europy widząc obrzydliwe zło, człowiek jest zmuszony pod groźbą więzienia nazywać zło dobrem.


 • Jest to fakt niewytłumaczalny

  W 1552 r. dekretem papieża i króla został powołany do istnienia pierwszy Uniwersytet Meksyku i otrzymał podobną rangę , jak hiszpański Uniwersytet w Salamance . Zaraz po objawieniach rozpoczęto budowę pierwszej kaplicy na wzgórzu Tapeyac . Zakończono ją w ciągu 13 dni , przed świętami Bożego Narodzenia . 26 grudnia 1531 r. biskup Zumarraga przeniósł cudowny obraz w uroczystej procesji z katedry do kaplicy w Tapeyac . Wzieli w niej udział wszyscy mieszkańcy miasta . Indianie z wielkiej radości śpiewali , tańczyli , dla wiwatu strzelali strzałami w powietrze .