Zwodzenie szatana

dodane 09:34

Musicie być czujni, gdyż jest teraz wielu zwodzicieli, którzy na pozór mówią to samo, a jednak bardzo zwodniczo. Odnalezienie Prawdy wiąże się z autentycznym i rzeczywistym nawróceniem, a wszystko inne, jak uzdrowienie oraz duchowość, będą jego prawdziwymi owocami. Zwodzenie szatana polega też na tym, Moje dzieci, że on dobrze wie o przygotowanym planie Bożej Opatrzności i chce napełnić wasze serca strachem i niepewnością. Sam mówi o tym wydarzeniu jako o przestrodze, ale odwraca waszą uwagę od nawrócenia, a prowokuje do szukania sensacji i dbałości o to, co materialne. (Adam Człowiek)

1

Krew zalewa człowieka, gdy się dowiaduje, że w obozach dla uchodźców zorganizowanych przez ONZ w Syrii, nie ma chrześcijań...

Nie ma ich tam, bo mogą zostać zamordowani przez muzułmanów.

Mało to obchodzi ONZ, które wiedząc o tym fakcie nadal podaje oficjalne liczby uchodźców bazując na liczbach osiąganych w tych właśnie obozach.

Cały ten system pomocy uchodźcom jest skierowany przeciw chrześcijanom. Dlatego uchodźcy legalni i nielegalni są zwykle muzułmanami. Chrześcijanie mogliby przypadkiem nie przeżyć...

2

Moja tożsamość jako chrześcijanina była podczas studiów daleko bardziej atakowana niż moja tożsamośc jako murzyna, pisze amerykański murzyn.

https://stream.org/college-not-safe-space-christiansand-thats-just-fine/

A Tom Gilson pisze „Wychowano mnie jako chrześcijanina, ale moi profesorzy zaczęli mnie przekonywać, że to jest głupie i idiotyczne wierzyć w Chrystusa”.

https://stream.org/standing-confident-in-the-faith/

3

Przestępstwa z nienawiści wobec chrześcijan i kościołów potroiły się w ciągu ostatnich pięciu lat , jest to najostrzejszy wzrost przestępstw z nienawiści w Szwecji . W porównaniu do roku 2013 liczba zgłoszonych przestępstw wzrosła 76 procent.

Ale pomimo tego, dopiero od niedawna zbrodnie przeciwko chrześcijanie zaczęły uzyskiwać uwagę mediów . Około 330 przestępstw z nienawiści wobec chrześcijan odnotowano w Szwecji w zeszłym roku (2014). Czterdzieści dziewięć procent to grafitti / wandalizm wobec kościołów i domów parafialnych, a 35 procent dotyczyło bezpośredniego zagrożenia / molestowania.

https://stream.org/sweden-no-one-wants-talk-muslim-persecution-christians/

nd pn wt śr cz pt sb

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 29.05.2022

Ostatnio dodane

Kategorie