Wskaźnik śmiertelności zakażeń koronawirusem (IFR)

dodane 18:03

1
Nasz ulubiony protestant Krzyś Piekło zadaje mądre pytania:

„Czy to Bóg dał władzę Hitlerowi i  Stalinowi, czy tez tą władzę otrzymali od szatana? No bo czy można słuzyć Bogu, służąc wysłannikom szatana?“

Wydaje mi się, że już Stary Testament podaje odpowiedź na to pytanie. Kilka, a może kilkanaście razy Żydzi po odejściu od Jedynego Boga do różnych bożków głównie wpadali w niewolę u innych pogańskich narodów. Wtedy jakiś pomniejszy początkujący asyryjski Hitler czy filistyński Stalin pokazywał im, jakie konsekwencje ma ezoteryka i turystyka religijna.

A jakie odniesienie ma to do Polski? Warszawa była jak wiadomo przed wojną II światową aborcyjnym centrum światowym. Podobno ilość mordów na dzieciach w Warszawie przedwojennej równała się takim samym mordom, ale już w CAŁYCH STANACH ZJEDNOCZONYCH. Innymi słowy, występki Polaków i Polek sięgły zenitu i zostały zauważone. A współcześnych Asyryjczyków i Filistynów nazywano Niemcami i Rosjanami.

Tak bym to tak tłumaczył, Krzysiunie Piekło.

2
Podczas kowidowej „pandemii” „zachowanie wielu hierarchów wskazywało na to, że głoszenie ewangelii, troska i zbawienie wieczne to jedynie sztafaż i fasada, bo liczy się zdrowie i bezpieczeństwo”.
Paweł Lisicki, Arcana 160

Prymas Polak, biskup Ryś i masa oportunistycznych biskupów, którzy zamykali kościoła jeszcze zanim rząd wyraził swoje przekonania, dawno rozmienili Boga na bożki, w tym bożka medycyny i bożka wymogów sanitarnych. Kryzys kowidowy świetnie to ujawnił.
Gdzie są biskupi, którzy jeszcze wierzą w Boga i Jego Syna?

3
„Niedługo okaże się, że jesli naukowcy stwierdzą, że mąka, z której jest wyrabiany Najświętszy Sakrament, jest niedobra, bo zawiera za dużo węglowodanów bądź glutenu, rząd zażąda zmiany. Na przykład WHO uzna, że zamiast mąki lepszy byłby przecier, bo to zdrowsze i mniej niszczy planetę. I co wówczas zrobi Kościół? Tez się do tego zastosuje, bo „Zdrowie ludzkie jest najważniejsze”?
Co jeśli okaże się, że wino mszalne jest niezdrowe, bo szkodzi na żołądek i władze państwowe nakażą, aby zastąpić je koniakiem? Albo coca colą? Kościół powie „OK”?
Paweł Lisiscki, Arcana 160

Czy jakiś biskup stanie po stronie Wiary i Boga, czy bożek medycyny i bożek zdrowia, współczesne Baale, przeważą szalę na swoją stronę?

4
Epidemiolog ze Stanford bada COVID, stwierdza, że jest on wysoce uleczalny i RZADKO jest śmiertelną chorobą. Na początku ubiegłego roku profesor Stanford John Ioannidis stwierdził, że gdybyśmy nie wiedzieli o istnieniu nowego wirusa o nazwie COVID, moglibyśmy po prostu „od niechcenia zauważyć, że grypa w tym sezonie wydaje się być nieco gorsza niż przeciętna”. Teraz Ioannidis przeprowadził badania, które być może potwierdzają to stwierdzenie, stwierdzając, że wskaźnik śmiertelności zakażeń koronawirusem (IFR) w większości krajów świata wynosi mniej niż 0,20 procent – podobnie jak w przypadku grypy.

„Jednak, jak się również dowiedzieliśmy, COVID nie atakuje wszystkich ludzi w równym stopniu” – pisze dalej Widburg. „Kiedy gubernatorzy Demokratów, poczynając od Cuomo, zdziesiątkowali swoje osoby starsze, przechowując w domach starców osoby zarażone COVID, zobaczyliśmy, że osoby starsze są największą wrażliwą populacją. Dlatego dr Ioannidis postanowił przyjrzeć się wskaźnikom przeżywalności związanym z wiekiem i przedstawił dane dotyczące przeżywalności, które, gdyby były szerzej znane, położyłyby kres tej szalonej panice.

Wiek Mediana IFR Oszacowanie wskaźnika przeżycia

0-19   0,0027%    99,9973%

20-29    0,014%   99,9860%

30-39   0,031%   99,9690%

40-49    0,082%   99,9180%

50-59   0,27%   99,7300%

60-69   0,59%    99,4100%

https://thenewamerican.com/stanford-epidemiologist-studies-covid-finds-its-highly-treatable-and-rarely-a-deadly-disease/

 

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

31

1

3

8

9

13

14

17

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Dzisiaj: 24.09.2021

Ostatnio dodane

Kategorie