Kliniczne obszary

dodane 11:59

1

Kilka uwag z jednegoi z australijskich szpitali, które zabraniają relacjonowania powikłań poszczepionkowych Covid-19.

Widzę i opiekuję się pacjentami z negatywnymi efektami, którzy otrzymali szczepionki i dosłownie krótko po tym umierają. Nasza opieka paliatywna rośnie w tempie eksponencjalnym, ludzie otrzymują diagnozę stanu terminalnego i szybko umierają. My (pielęgniarki środowiskowe) przyjmujemy 2-3 pacjentów paliatywnych dziennie, jest to ogromny wzrost z 1-2 tygodniowo. Inni pacjenci paliatywni, którzy nie zostali zaszczepieni, a gdy następnie ich rodziny namówią ich na szczepionkę, umierają szybciej niż się spodziewano.

Zauważyłam, że ci, że u tych którzy są zaszczepieni, ich klinicznie „słabe” obszary zdrowia zaostrzają się. Wydaje się, że chodzi o zwykle 3, 5, a następnie 12 tygodni od szczepionki. Żadne z tych pogorszeń zdrowia nie kojarzy się ze szczepionką na C-19.
Miałam jednego mężczyznę w wieku 70 lat w bardzo stabilnej remisji z białaczką od lat. W ciągu 3 tygodni od otrzymania „szczepionki” jego liczba białych krwinek tak spadła, że dostał neutropenię. Nagle w ciągu 24 godzin rozwinął się u niego obustronny cellulit obu nóg po uda. 9 tygodni później już nie żył.

Osoby z reumatoidalnym zapaleniem stawów, które dostały szczepionkę, doświadczają podobnej konsystencji zaostrzeń. Dostają wszelkiego rodzaju infekcje skóry bez oczywistego powodu. Mają stałe przeglądy leków i coraz większą analgezję.
Troje pacjentów z gojącymi się owrzodzeniami żylnymi otrzymało szczepionkę, 3 tygodnie później wszyscy dostali posocznicę, wszyscy z trudnymi do wyleczenia bakteriami.

Osoby z chorobami serca, które przez lata były stabilne klinicznie na lekach, nagle przestały być stabilne. Arytmie, niestabilne ciśnienie krwi, omdlenia, upadki, częstsze hospitalizacje.

Nowotwory: widziałam ogromny wzrost zachorowań na raka skóry. Rosną po szczepionce bardzo szybko i agresywnie.

Pamięć: u pacjentów, którzy zostali poddani szczepieniu i mają predyspozycje do pewnych problemów z pamięcią, nasilają się epizodyczne napady dezorientacji z towarzyszącą amnezją i narastaniem STML.

O moich pielęgniarskich koleżanek i kolegach, którzy zostali zaszczepieni, zauważam coraz większą liczbę zwolnień lekarskich.

2

Pracuję na Oddziale Ratunkowym jako pracownik administracyjny przy prioryzacji świadczeń medycznych i mogę powiedzieć, że powodem, dla którego nie otrzymam tej szczepionki, jest to, że co trzeci lub czwarty pacjent zgłasza się z reakcją niepożądaną.

Niektórzy narzekają, że serce tak mocno bije, że wyciska im się z klatki piersiowej, widziałem zmiany wzroku, drętwienie, problemy skórne, cellulit u młodych mężczyzn i kobiet z zapaleniem osierdzia, zapalenie mięśnia sercowego, skrzepy, guzy rakowe, nawet moi koledzy dostawali tzw. porażenie Bella, ale jest o wiele więcej.

Zdumiewa mnie to, że nikt tego nie widzi! Młodym pacjentom mówi się, że to tylko niepokój 😥, a pielęgniarki podczas anamnezy przewracają oczami, mówiąc: „nie mogą po prostu zostać w domu i wziąć panadol”!

Do tego wszystkiego nasze pielęgniarki z podwójnymi dawkami szczepienia dostają wynik pozytywny testu na Covid i są przyjmowane na oddział, są chore, ale mówią „przynajmniej jestem zaszczepiona, mogło być o wiele gorzej”. W wydziale jest 5 nieszczepionych urzędników, którzy pracowali tu w czasie pandemii, ale teraz to my jesteśmy zagrożeniem dla innych pracowników (bo nie wzięliśmy szczepionek).
NIE DO WIARY! Więc teraz otrzymaliśmy list mówiący, że jak nie ma szczepionki, to nie mamy pracy do 30-go 😟

Chciałbym również dodać, że napływ pacjentów z domów opieki, którzy przychodzą, jest absurdalny wysoki, ogólnie ich stan zmienia się szybko na gorszy po wstrzyknięciu szczpionki, nie jestem osobą medyczną, ale widzę, co się dzieje, to bardzo smutne 😞

3
Jestem fizjoterapeutą z 40-letnim doświadczeniem w prywatnej praktyce – z niektórymi klientami, których odwiedzam, spotykam się z nimi i ich rodzinami z powodu różnych rzeczy od dziesięcioleci. W czwartek miałem czterech pacjentów po szczepieniach na C-19. Wszyscy mieli ten sam zestaw objawów.  

Ich pierwotna kontuzja, na którą je leczyłem od czasu do czasu — może raz na kilka lat w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat - wróciła z niezwykła intensywnością i jest nieznośnie bolesna. Dodatkowo cała czwórka miała ból w kostkach, nadgarstkach, kolanach, biodrach, plecach… i wszyscy mieli silny ból głowy.

Onie w ogóle nie kojarzą tego ze szczepionką. A ja obserwują ten ich nowy wzrost bólu w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Jednak w czwartek, kiedy oni wszyscy przyszli tego samego dnia z tymi samymi objawami, zrozumiałem, że jest to wzór bólu po szczepieniu na Covid-19.

Tego wieczoru spotkałem się z koleżanką pielęgniarką, która jest zaszczepiona i jej właśnie dzieje się to samo. Ból szyi, ramion i nadgarstków, opuchnięte stopy i bóle stóp, a ona ciągle powtarzała, że czuje się stara, a jej ciało się rozpada… Jest ode mnie o 15 lat młodsza i ledwo mogła wrócić do domu z obiadu. Ci ludzie są moimi przyjaciółmi i długoterminowymi klientami — trudno patrzeć, jak cierpią.

Link: https://healthimpactnews.com/2021/gagged-australian-nurses-form-whistleblower-group-to-expose-what-is-really-happening-in-hospitals-with-covid-19-vaccine-injuries/

 

nd pn wt śr cz pt sb

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 30.11.2021

Ostatnio dodane

Kategorie