Zamiast tego przeciwciała te działają jak „koń trojański”

dodane 17:02

1

Laureat Nagrody Nobla ostrzega, że szczepionki ułatwiają rozwój bardziej śmiercionośnych wariantów COVID i wzywa opinię publiczną do odrzucenia szczepień.

Luc Montagnier, francuski wirusolog i laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny z roku 2008 za odkrycie ludzkiego wirusa niedoboru odporności (HIV), niedawno ujawnił niebezpieczeństwa związane ze szczepionkami COVID-19.

Szczepionki nie powstrzymują wirusa, przekonuje wybitny wirusolog, robią coś przeciwnego – „karmią wirusa” i ułatwiają jego rozwój w silniejsze i bardziej przenośne warianty. Te nowe warianty wirusa będą bardziej odporne na szczepienie i mogą powodować więcej skutków zdrowotnych niż ich „oryginalne” wersje.

Podczas wywiadu profesor Montagnier określił program szczepień przeciwko koronawirusowi jako „nie do zaakceptowania błąd”. Masowe szczepienia są „błędem naukowym, a także błędem medycznym” – powiedział. „Księgi historyczne pokażą to, ponieważ to szczepienie tworzy warianty”. Montagnier wyjaśnił, że „istnieją przeciwciała stworzone przez szczepionkę”, zmuszając wirusa do „znalezienia innego rozwiązania” lub śmierci. Tutaj powstają warianty. To warianty, które „są produkcją i wynikają ze szczepienia”.

Montagnier podaje, że mutacja i wzmocnienie wirusa następuje dzięki zjawisku znanemu jako wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE). ADE to mechanizm, który zwiększa zdolność wirusa do wnikania do komórek i powoduje pogorszenie choroby. ADE występuje, gdy przeciwciała wytworzone podczas odpowiedzi immunologicznej rozpoznają i wiążą się z patogenem, ale nie są w stanie zapobiec infekcji. Zamiast tego przeciwciała te działają jak „koń trojański”, pozwalając patogenowi dostać się do komórek i zaostrzyć odpowiedź immunologiczną.

https://thenewamerican.com/french-nobel-prize-winner-warns-vaccines-facilitate-development-of-deadlier-covid-variants-urges-the-public-to-reject-jabs/

2

Przez wiele miesięcy prezydent Joe Biden, sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki, dyrektor Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom Rochelle Walensky, dr Anthony Fauci i inni kluczowi członkowie administracji Bidena przysięgali, że rząd federalny nie wprowadzi przymusowych szczepionek na COVID-19 .

They promised no vaccine mandate. They lied. pic.twitter.com/14CXCt1c9D

— RNC Research (@RNCResearch) September 9, 2021

A ekonomista Niedzielski właśnie planuje pociagnięcie Bidena w Polsce.

3

W piątkowej transmisji „America Reports” Fox News Channel, korespondent medyczny Fox News i profesor na Johns Hopkins School of Medicine, dr Marty Makary oświadył, że uwagi prezydenta Joe Bidena w obronie przymusu szczepień, że podobno osoby nieszczepione stanowią zagrożenie dla osób zaszczepionych są „nie do końca prawda” i zaprzeczają „przesłaniu, że szczepionki są skuteczne i ratują życie”.

https://www.breitbart.com/politics/2021/09/11/fncs-dr-makary-bidens-claim-unvaccinated-endanger-vaccinated-isnt-true-undercuts-message-that-vaccines-are-effective/

Czyli argumenty dla telewizji TVP i nie tylko ekonomista Niedzielski przejmuje od prezydenta Bidena.

4

Rząd Wielkiej Brytanii stwierdził, że paszporty szczepionek pozostały integralnym narzędziem w walce z rozprzestrzenianiem się COVID zaledwie dzień po tym, jak sekretarz zdrowia Sajid Javid zapewnił, że zostały całkowicie zlikwidowane. Podczas wczorajszych występach w mediach Javid powiedział, że paszporty szczepionkowe stanowią „ogromną ingerencję w życie ludzi”, dodając: „Z przyjemnością mogę powiedzieć, że nie będziemy ich kontynuować”.

Jednak w ciągu 24 godzin rząd wskazał, że system będzie faktycznie stanowił „obronę pierwszej linii” przed zimową falą koronawirusa.

Przecież wystąpienie Javida było odpowiednio uzgodnione w ramach rządu brytyjskiego, a tu nagle taka wolta? Ciekawe, KTO był TAK przekonywujący, że mu się rząd poporządkował?

https://www.zerohedge.com/political/uk-government-says-vaccine-passports-integral-covid-winter-plan-day-after-they-were

5

Wydaje się, że czwarta fala pandemii COVID-19 w USA jest prawie dwa razy bardziej śmiertelna niż druga fala, która miała miejsce kilka miesięcy zanim setki milionów ludzi, otrzymali szczepienia przeciwko koronawirusowi. Według danych CDC (Center for Disease Control – Centrum Kontroli Chorób) śmiertelność koronawirusa w USA w ciągu pierwszych dziesięciu dni września 2021 r. jest prawie dwukrotnie wyższa niż w pierwszych dziesięciu dniach września 2020 r.

Dyrektor CDC właśnie przyznał, że skuteczność szczepionek COVID-19 „słabnie”, potwierdzając wcześniejsze doniesienia National File. „Widzimy dowody na słabnącą skuteczność szczepionki w czasie i przeciwko wariantowi Delta” – powiedziała Rochelle Walensky podczas briefingu prasowego w Białym Domu. „Raporty naszych międzynarodowych kolegów, w tym Izraela, sugerują zwiększone ryzyko poważnych chorób wśród osób zaszczepionych wcześnie”.

https://nationalfile.com/cdc-director-admits-those-who-were-vaccinated-early-at-increased-risk-of-severe-disease-vaccine-effectiveness-is-waning/

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

31

1

3

8

9

13

14

17

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Dzisiaj: 24.09.2021

Ostatnio dodane

Kategorie