Wykorzystując swoją wiedzę

dodane 14:24

Od godz. 19:00 w poniedziałek, 27 września 2021 r., ponad 5200 lekarzy i naukowców podpisało „Deklarację lekarzy”, potępiającą decydentów za autorytarne podejście polegające na wymuszaniu „uniwersalnej” strategii leczenia COVID, co skutkuje „niepotrzebną chorobą i śmiercią".

Międzynarodowy sojusz lekarzy i naukowców medycznych spotkał się w Rzymie we Włoszech w dniach 12-14 września na trzydniowym Globalnym Szczycie COVID, aby mówić „prawdę do władzy o badaniach i leczeniu pandemii COVID”. Szczyt był dla lekarzy okazją do porównania badań i oceny skuteczności różnych metod leczenia koronawirusa, które zostały opracowane w szpitalach, gabinetach lekarskich i laboratoriach badawczych na całym świecie.

Jednak wielu z tych lekarzy doświadczyło zagrożeń dla kariery, zabójstw, cenzury prac badawczych, badań klinicznych i obserwacji pacjentów, pomijaniu ich osiągnięć zawodowych, zmiany ich zawartości lub pomijaniaich w mediach akademickich i głównego nurtu, ponieważ zapewniali oni leczenie ratujące życie pacjentom z COVID.

Dr Robert Malone, który odkrył transfekcję RNA in-vitro i in-vivo oraz wynalazł szczepionki mRNA, gdy był w Instytucie Salka w 1988 roku, przeczytał Deklarację na szczycie.

„Deklaracja lekarzy” stwierdza:

„My, światowi lekarze, zjednoczeni i lojalni wobec Przysięgi Hipokratesa, uznając zawód lekarza, jaki znamy, znajduje się na rozdrożu, jesteśmy zmuszeni oświadczyć, co następuje;

ZWAŻYWSZY, że naszym najwyższym obowiązkiem i obowiązkiem jest podtrzymywanie i przywracanie godności, integralności, sztuki i nauki medycyny;

ZWAŻYWSZY, że mamy do czynienia z bezprecedensowym atakiem na naszą zdolność do opieki nad naszymi pacjentami;

ZWAŻYWSZY, że decydenci publiczni zdecydowali się wymusić strategię leczenia „jeden rozmiar dla wszystkich”, co skutkuje niepotrzebnymi chorobami i śmiercią, zamiast podtrzymywać podstawowe koncepcje zindywidualizowanego, spersonalizowanego podejścia do opieki nad pacjentem, które okazało się bezpieczne i bardziej skuteczne;

ZWAŻYWSZY, że lekarze i inni pracownicy służby zdrowia pracujący na pierwszej linii, wykorzystując swoją wiedzę z zakresu epidemiologii, patofizjologii i farmakologii, często jako pierwsi identyfikują nowe, potencjalnie ratujące życie terapie;

ZWAŻYWSZY, że coraz częściej lekarzy zniechęca się do angażowania się w otwarty dyskurs zawodowy i wymiany poglądów na temat nowych i pojawiających się chorób, zagrażających nie tylko istocie zawodu lekarza, ale, co ważniejsze, bardziej tragicznie, życiu naszych pacjentów; (...)

DLATEGO:

ZDECYDOWANO, że relacja lekarz-pacjent musi zostać przywrócona. Sednem medycyny jest ta relacja, która pozwala lekarzom jak najlepiej zrozumieć swoich pacjentów i ich choroby, formułować zabiegi, które dają największą szansę na sukces, a pacjent jest aktywnym uczestnikiem ich opieki.

ZDECYDOWANO, że polityczna ingerencja w praktykę medyczną i relacje lekarz/pacjent muszą się skończyć. Lekarze i wszyscy pracownicy służby zdrowia muszą mieć swobodę uprawiania sztuki i nauki o medycynie bez obaw o karę, cenzurę, oszczerstwa lub działania dyscyplinarne, w tym możliwą utratę licencji i przywilejów szpitalnych, utratę kontraktów ubezpieczeniowych i ingerencję podmiotów rządowych i organizacje – które dodatkowo uniemożliwiają nam opiekowanie się potrzebującym pacjentem. Bardziej niż kiedykolwiek należy chronić prawo i możliwość wymiany obiektywnych odkryć naukowych, które pogłębiają nasze zrozumienie choroby.

ZDECYDOWANO, że lekarze muszą bronić swojego prawa do przepisywania leczenia, przestrzegając zasady NAJPIERW NIE SZKODZIĆ. Lekarze nie mogą być ograniczani w przepisywaniu bezpiecznych i skutecznych terapii. Te ograniczenia nadal powodują niepotrzebne choroby i śmierć. Prawa pacjentów, po pełnym poinformowaniu o zagrożeniach i korzyściach związanych z każdą opcją, muszą zostać przywrócone, aby otrzymać te leczenie. (...)

https://lc.org/newsroom/details/092821-thousands-of-medical-professionals-declare-covid-policies-crimes-against-humanity-1

nd pn wt śr cz pt sb

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 30.11.2021

Ostatnio dodane

Kategorie