By zgromadzić Moje dzieci

dodane 13:13

Tutaj objawia się także Moja rola, Moje kochane dzieci! Przychodzę do was i wzywam was do pokuty, do autentycznego nawrócenia, abyście wsłuchiwali się w Mój matczyny głos. Nawrócenie jest odpowiedzią na miłosierną miłość Boga. Ta odpowiedź to skruszone serce, to [korzystanie] z daru prawdziwej bojaźni Bożej, który prowadzi do mądrości. Moje posłannictwo polega także na tym, by zgromadzić Moje dzieci w Moim Niepokalanym Sercu i pod Moim płaszczem powołać prawdziwych apostołów tych czasów – czasów nowej ewangelizacji. (Adam Człowiek)

1

Fundacja Billa Gatesa, która walczy o zmniejszenie światowej populacji, finansuje 10% wydatków międzynarodowej organizacji WHO (World Health Organization).

Nic dziwnego, że WHO wciska szczepionki zawierające środki poronne afrykańskim kobietom (już dwa razy złapano WHO na tzw. gorącym uczynku).

Ostatnio Bill Gates Foundation wymusił na WHO akceptację niebezpiecznego środka antykoncepcyjnego Depo Provera.

2

Nie jestem przyjacielem Rosjan, ale...

Atak turecki na samolot rosyjski obnażył działania pro-ISIS rządu Ankary. Z resztą chodzi o gigantyczne pieniądze, ponieważ jedynie przez granicę Kalifatu z Turcją szły potężne nielegalne transporty ropy naftowej dające ISIS potężną siłę finansową do dalszych walk i mordów na chrześcijanach. Rosyjskie samoloty zniszczyły tysiące konwojów z ropą z Kalifatu do Turcji. Komuś w Turcji wysiadły wówczas nerwy, tym bardziej, że syn premiera tureckiego jest wmieszany w te potężne interesy.

Ale wydaje mi się, że Putinowi skończyła się cierpliwość, a Kurdowie otrzymają doskonałą nowoczesną broń do wywalczenia sobie dużych połaci dzisiaj jeszcze tureckiego kraju...

3

Amerykański Departament Stanu jest gotowy, aby orzec, że Jazydzi, ale nie chrześcijanie, mogą być uważani jako ofiary ludobójstwa w Iraku.

Winna jest nie tylko Organizacją Narodów Zjednoczonych i administracja Obamy. Amerykańskie organizacje , którzy przesiedlają uciekinierów, również ponoszą winę za ten stan rzeczy.

Dotyczy to szczególnie chrześcijańskich grup pomocy, które odrzucają jakąkolwiek koncentrację na chrześcijańskie ofiary ISIS i sprzeciwiają się działaniom Kongres, które chcą przyjęcia nie tylko imigrantów ekonomicznych, ale także chrześcijan i innych mniejszości religijnych jako ofiar ISIS.

Rzeczywistość zabija wszelkie możliwe wyobrażenia. Chrześcijańskie grupy pomocy, które przyczyniają sie do lekceważenia ofiar chrześcijan i stosują pomoc dla nich jedynie do pewnego stopnia...

nd pn wt śr cz pt sb

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 17.05.2022

Ostatnio dodane

Kategorie