Aby uwolnić wasze serca

dodane 13:25

Boskie Oblicze mojego Syna, które adorują i przed którym padają na twarz Aniołowie, jest pełne pokoju i słodyczy. Ono nie tylko pociesza płaczące niewiasty, nie tylko wzbudza poczucia winy u oprawców, ale ujawnia cały Majestat Bożego Miłosierdzia. Boskie Oblicze mojego Syna pozwala siebie poznać, aby uwolnić wasze serca od was samych i od waszych skłonności do grzechu.

1

Koloński biskup (denominacji niemiecko-katholyckiej) Woelki twierdzi, że islamiści atakują nasze wartości.

Do NASZYCH wartości biskup Woelki (podobno katolik) nie pisząc jednak o nich bezpośrednio zalicza:  homozboczenia, mordy na nieurodzonych, eutanazję, antykatolicyzm, ateizm, antyklerykalizm.

I jakieś jeszcze 30 innych ważnych i godnych obrony  zdobyczy i wartości świata zachodniego.

Biskup ma oczywiście głowę, ale zastanawiam się, czy jej używa przed wypowiadaniem się. Czy powielanie przez biskupa kalki poprawności nieskończenie politycznej ma jakikolwiek sens dla wierzącego człowieka? Czy jest jedynie gwoździem do deski grobowej dla wiary ostatnich wierzących niemieckich katolików?

2

Czymże jestem? Prochem, po którym nie pozostanie żaden ślad, gdy wiatr czasu zdecyduje się posprzątać po mnie.

Jaka wagę mają moje opinie? Żadną lub prawie żadną, ponieważ jaką wagę mają opinie prochu w pięć minut przed zimnym i gwałtownym podmuchem wiatru?

Jaki sens mam jako człowiek? Przepotężny, ponieważ Bóg mnie zaprojektował i stworzył na podobieństwo swoje i dlatego mam olbrzymią szansę rozpoznać go wśród otaczających mnie twarzy.

3

Wybór PiSu do rządu Polski przyniosło nadzieję. Słowa wypowiadane przez Dudę czy Szydło (z którą moja kuzynka chodziła do jakiejś tam szkoły) budzą dawne, potężne polskie i katolickie wartości, o których nie śniło sie podobno jeszcze katolickiemu biskupowi Woelki z Kolonii.

Dla mnie Duda i Szydło i na pewno parę innych postaci nowego rządu przypominają poziomem i skalą polityków przedwojennych. Polityków z formatem, którzy pomimo utarczek i sporów nigdy nie zapominali o Polsce, czego nie można powiedzieć o tej mafijnej zgrai hien i wilków z formacji o nicku PO.

Jednocześnie aż mi ich żal, ponieważ ta ilość nadziei i oczekiwań spoczywających na tych politykach mogłaby przygnieść także i Piłsudskiego, Witosa, Paderewskiego i Dmowskiego. Czas pokaże, czy nowy rząd potrafi sprzątnąć pogrobowców komunizmu z areny politycznej, ale, jak na razie, nie rozumiem dlaczego ta antypolska i antykatolicka kreatura Thomasch Lis może jeszcze obrażać w mediach Polaków i wartości polskie.

Ponad rok temu, bo 5 czerwca 2014, jeszcze wówczas rezydujący Prezydent RP Bronisław Komorowski odznaczył tą kreaturę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

4

Objawienie się Chwały mojego Boskiego Syna dokona się bowiem poprzez olśnienie i przemianę – w taki sposób, abyście mogli wpatrywać się wprost w Oblicze Boga, które ukaże prawdziwy sens waszego życia. Przez kontemplację tego Oblicza będziecie mogli odkryć w sobie głębię osobistego i wewnętrznego zjednoczenia z moim Boskim Synem, co będzie szczególnym działaniem łaski. „Widzenie Oblicza Pana” pozwoli wam rozeznać wasze powołanie i wleje do waszych serc jeszcze więcej nadziei i miłości, abyście mogli być godnymi świadkami obietnic Bożych.

Dlatego ze skruszonym sercem przygotowujcie się na to wydarzenie, pamiętając, że Bóg jest Miłosierny i że czeka na was. Nie czekajcie i nie zwlekajcie zbyt długo, ale już teraz stawajcie się uczniami mojego Boskiego Syna! Bez Ducha Świętego ani nie można wpatrywać się z wiarą, ani rozważać głębi Bożego Oblicza. Bez Jego działania i łaski nic nie możecie zobaczyć ani usłyszeć; bez Niego nic nie jest autentyczną wiarą. Aby być prawdziwym uczniem Chrystusa, trzeba więc prosić Ducha Świętego o wsparcie Jego łaską i umocnienie na waszej „drodze do Damaszku”. Aby być uczniem Mojego Syna, trzeba mieć przed oczami krzyż – jako zwycięski znak sprzeciwu wobec całego świata.

http://adam-czlowiek.blogspot.de/2013/05/239-26-kwietnia-2013.html

nd pn wt śr cz pt sb

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 17.05.2022

Ostatnio dodane

Kategorie