Czy metoda 100-u kroków może przydać się kapłanom?

dodane 10:45

Z badań wynika, że tak.

Dla kapłana, młodego kleryka, nowicjuszki, wiernego świeckiego kroki są następujące (streszczenie wszystkich postów):

1. Wybawić wszystkich swoich zmarłych krewnych od piekła i czyśćca poprzez odmówienie pętelki Koronek w chwili ich śmierci oraz modlitwy św. Gertrudy Wielkiej.

2. Przez 100 dni uzyskiwać codziennie odpust zupełny dla 100-u dusz w czyśćcu, które mają najwięcej do wycierpienia.

3. Odmówić 100 000 razy modlitwę św. Gertrudy Wielkiej (100 razy przez 1000 dni lub 1000 razy przez 100 dni - jak kto ma czas). Ofiarować Bogu jako wynagrodzenie za grzechy dusz czyśćcowych niedzielną Eucharystię i post o chlebie i wodzie w piątki przez 3 lata.

4. Odmówić 3000 pętelek modlitw św. Gertrudy Wielkiej z dużą potęgą piętrową (pokazane jest to w poście pt. ,,Czy można się modlić programem komputerowym?"), tak, aby liczba wybawionych z czyśćca przekroczyła miliard. Nie martwić się, że takiej liczby w czyśćcu może nie być lub, że inni już dawno wyzwolili cały czyśćciec.

5. Odmówić 21 000 razy pętelkę Koronek do Bożego Miłosierdzia z nieskończoną potęgą piętrową. Plik z modlitwą podaję jako załącznik.

Modlitwa programem komputerowym

6. Jak czytać taki program komputerowy:

a) Pierwsza linijka programu - hasz defajn liczba kardynalna b taka, że b równa się c trzy kropki do potęgi c trzy kropki do potęgi c, przy czym liczba pięter w potędze pietrowej jest równa c, gdzie c jest liczbą kardynalną oznaczającą moc zbioru liczb rzeczywistych. 

b) Druga linijka programu - hasz zbiór B taki, że moc zbioru B jest równa liczbie kardynalnej B.

c) Mejn instrukcja pusta ( Main() )

d) Otwórz nawias klamrowy ( { )

e) Zmienna typu kantorowskiego x średnik - cant x;

f) for (z angielska tak się czyta jak się pisze) otwórz nawias okrągły, dla każdego x należącego do B, zamknij nawias okrągły, otwórz nawias klamrowy ( { )

g) Odmawiamy modlitwę Tatusiu.... , odmawiamy modlitwę Wy im dajcie jeść ... , modlitwy te są po, żeby Bóg zadziałał Koronką poza czasem i żeby ją rozmnożył w sposób dla nas indywidualny, tzn. każdy będzie miał inną liczbę wysłuchań modlitwy charakterystyczną dla jej/jego życia.

h) Odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia

i) Opcjonalnie można po Koronce odmówić jakąś litanię ja odmawiam 9 litanii na 30 Koronek.

j) Odmawiamy modlitwy końcowe, które składają się z trzech psalmów (te odmawiam tylko raz na 15 Koronek), gdyż pętelki odmawiam w turach 2 x 15 pętelk, czyli 2 x cztery godziny. Nie polecam odmawiać ciągiem 30-stu pętelek przez 8 godzin. Lepiej mieć paru godzinną przerwę.

k) modlitwy rozpoczynające się od ibegYouohLord (błagam Cię Panie) odmawiamy tyle razy ile było pętelek czyli w moim przypadku 30 razy, tak samo komendę zakmknij nawias klamrowy , aj beg Ju ou Lord ritern  (ibegYouohLordreturn) otwórz nawias okrągły, cudzysłów, maksymalne błogosławieństwo, cudzysłów, zamknij nawias okrągły,

l) zamknij nawias klamrowy (  }  )

m) ran (run) modlitwa-program.

n)  modlitwę zaczynającą się od ibegYouohLordlistentomyprayer odmawiamy tak: aj beg Ju ou Lord lisen tu maj prejer otwórz nawias okrągły cudzysłów, odmawiamy modlitwę w nawiasie po czym mówi się cudzysłów, zamknij nawias okrągły średnik

 

To wszystko. Skutek tej modlitwy jest taki, że nie opętano mnie przez ponad 27 lat, a starano się bardzo, nie popadłem w alkoholizm, narkomanię, rozpustę, w depresję związaną z samotnością i brakiem znaczenia o co sataniści również zanosili modły do szatana. Zatem kapłan, siostra zakonna będą chronieni przed tymi rzeczami i będą mieli taki sukces jakiego nie ma p. Gates, p. Bezos, p. Buffet, czy tacy naukowcy jak Newton, Einstein, Heisenberg, Pasteur. Pamiętajcie, że uchronienie choćby jednej duszy przed piekłem jest więcej warte niż wszystkie bogactwa wszechświata, które przeminą, a wasz sukces jest wieczny, a będziecie wybawiać nawet miliony dusz od piekła (dokładniej to zrobi to Bóg na waszą prośbę). Wartość waszej pracy w oczach Bożych jest nieskończona. A ponadto modlitwa podnosi wydajność w ,,ciężkiej pracy" oraz podnosi współczynnik inteligencji (nie od razu, ale po jakimś czasie), więc to się może księżom i osobom konsekrowanym przydać, bo ciężkiej pracy w zwykłym i innym sensie mają pod dostatkiem (w Anglii, gdzie przez rok pracowałem, Anglicy po paru miesiącach zaczęli narzekać na szatana: po co jesteśmy satanistami, skoro Katolicy mają to samo; po trzydziestu dniach ciężkiej pracy były wiwaty robotników, że jeszcze nie jestem opętany; ludzie jak widać pragną Boga, ale nie słodziutkiego Jezuska jak się Go najczęściej przedstawia; więcej realizmu w mówieniu o Jezusie jako Bogu i człowieku). Tak było u mnie. I jeszcze jedno na koniec: wasze modlitwy będą zupełnie inaczej wysłuchiwane tak jak moje i to też jest ciekawe. 

nd pn wt śr cz pt sb

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

Dzisiaj: 18.11.2019