« Na głowie cd Requiem »

Bzdury

13.07.2012

W komentarzach pod czwartkowym tekstem po raz kolejny. Autor o obrazie, dyskutujący o farbach. Albo jak w tym starym powiedzeniu o wskazującym na księżyc i patrzących na palec. Ja o odpowiedzialności, oni o inspektorach i urzędach pracy. Wstęp potraktowany jak zakończenie. Jakaś paranoia. Zastanawiam się jaki jest sens takiego pisania... Czyżby oznaki zanikania felietonu?

Wpis w kategoriach: ciemna strona, Moje życie

6 Komentarzy

  • ???? ale przeciez nie wszystkie wypowiedzi były przeciw napisanemu tekstowi..chcialby ksiadz zrozumienia i zgody od wszystkich?--przeciez tak nie ma,nie bylo ,nie będzie ;)..przejawia ksiadz zdecydowanie inny poziom niz większosc odbiorców ;)..spójny-duchowo-rzeczywisty--wiekszosc bardzo rozgranicza to,czego rozgraniczyc nie można,i nie da sie rozdzielić..ale tego nie widza (mam nadzieje ze jeszcze nie widza)..ludzie zyjącyw jednosci "pełnej" ze sobą ,zyciem i wiarą..sa mniejszoscią..nawet posród księzy ten podział..moje zycie,i Bóg w wtej codziennosci..jest bardzo mocny//czesto pisze ksiadz w taki sposób,ze nie można niczego już dodać ;)..bo wszystko zostalo napisane,chcialoby sie podyskutować,na cos zwrocic uwagę..ale nie da rady--bo wszystko juz jest..nie jest ksiadz rozumiany,i nie będzie ksiadz rozumiany-dopóki w ludziach nie dokona sie totalna przemiana ich serc..nie rozumu,wiedzy..ale wlasnie serc ;)..a to najtrudniejsze ;)..pozdrawiam ;)

  • Kto powiedział, że chodzi o zgadzanie się? Chodzi o zrozumienie. Przecież w ostatnim nie miałem najmniejszego zamiaru rozwodzić się nad prawem budowlanym, a na ten poziom zeszła cała dyskusja. Czyli obok. Jeżeli tak pojawia się po każdym tekście, autor ma prawo zastanawiać się nad sensem dalszego pisania.

  • Wielu nie pozostawia śladu pod przeczytanym tekstem.. ale tekst pozostawia ślad w czytelniku.. dlatego jest sens pisania.. Potrzebne są Ksiądza teksty! :-)

  • Proszę broń Boże nie przestawać. Nie wszyscy dyskutują nad tekstami, są tacy - jak mniemam większość - którzy 'tylko' czytają, ale te teksty (niekoniecznie komentarze pod nimi) są im jak tlen...
    Pozdrawiam z Poznania :)
    Grzesiek

  • o przepraszam bardzo nie cała dyskusja.Trza było nie wyjeżdżać z ta trójpolówka:)

  • Uwaza ks ,ze ,,folwarczni"nie sa w stanie osiągnąć moralności autonomicznej?

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; zapiski na skraju lasu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Góry najpiękniejsze są jesienią | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd