nie podkładajmy bubli Panu Bogu

Czy na chwałę Bożą uchodzi wszystko? Czy Duch Święty ma sprawiać cuda dla naszego samospełnienia się? A może te pytania są niesprawiedliwie i właściwie temat nie do pogodzenia z żadnym stanowiskiem. A dzieli zawsze i od wieków są na ten temat spory. Podchodząc do tematu z boku, podsumowałabym tylko tak: nie róbmy Panu Bogu bubli pod nosem.

Czytaj dalej

22.05.2017

Pewne spotkanie na amerykańskiej ziemi.

O Zachodzie słyszymy różne historie... Niektóre wydają się prawdziwe, inne zaś jawią nam się jako baśnie, w które trudno uwierzyć. A jednak życie nieraz nas może jeszcze zaskoczyć...

Czytaj dalej

10.05.2017

zawierzyć nowennie pompejańskiej...

Nie mieliśmy pracy, czasami brakowało na jedzenie dla naszej pociechy, kredyt na karku. Nie siedzieliśmy z założonymi rękami. Szukaliśmy, pozbywaliśmy się tego co dla nas cenne, ale i tak ratunek przyniosła nam dopiero Nowenna Pompejańska.

Czytaj dalej

20.01.2015

Koncert Chwały...

Na scenie wielu, ubranych na biało z przeświadczeniem, że ten wiatr to do Ducha Świętego...

Czytaj dalej

04.06.2013

W obronie prawdy? Czy to popłaca?

Dobre pytanie. Dobrze byłoby to pytanie zadać pracodawcom. Czy wolą pracownika, który dla nich i dobra firmy złamie fundamentalne zasady uczciwości, prawdomówności? Czy nie boi się w takim razie, że to przyzwolenie, a niekiedy nacisk na łamanie tych reguł odbije się na nim samym?

Czytaj dalej

28.05.2013

© Copyright 2010; Pamiętnik Szarego Człowieka. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Przemijanie ma sens | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd