Październik 2015

Archiwum

 • 01.10.2015
  1 października

  Jestem absolutnie niesystematyczna i rzadko się z Wami dzielę.Wciąż są inne realne obowiązki, które mnie mocno absorbują.A dziś siedzę chora w domu, więc korzystam z okazji :) Nie ma tego złego....

  więcej

 • 01.10.2015
  medytacja na I piątek października

  W tym czasie uczniowie przystąpili do Jezusa z zapytaniem: "Kto właściwie jest największy w królestwie niebieskim?" On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: "Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim. I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje. Strzeżcie się, żebyście nie gardzili żadnym z tych małych; albowiem powiadam wam: Aniołowie ich w niebie wpatrują się zawsze w oblicze Ojca mojego, który jest w niebie". ( Mt 18,1-5.10)

  więcej

 • 02.10.2015
  anielski dzień

  Krzyś namalował na lekcji religii anioła z jednym z skrzydłem. Podchodzi do niego katecheta i mówi:"Ależ Krzysiu, czy Ty widziałeś kiedyś anioła z jednym skrzydłem?". A Krzyś na to: " A Ksiądz widział anioła z dwoma skrzydłami?"

  więcej

 • 04.10.2015
  o wierności

  zastanawiałam się dziś co Słowo o nierozerwalności małżeństwa chce powiedzieć mnie, która żyję radami ewangelicznymi

  więcej

 • 25.10.2015
  Bądź dobrej myśli....woła cię

  wezwanie Jezusa, zaproszenie do przyjścia do Niego....

  więcej