Noclegi dla pracowników

Czasy, w których pracodawcy zapewniali zakwaterowanie swoim pracownikom oferując im hotel robotniczy, już niestety dawno minęły. Obecnie, najczęściej preferuje się wynajmowanie pokojów w domach prywatnych lub najem całych mieszkań, które są opłacane przez zatrudniające robotników firmy, ponieważ hotel pracowniczy z prawdziwego zdarzenia praktycznie już nie istnieje.

Czytaj dalej

Dziś 09:14

Najbardziej przydatne języki podczas wakacji

Wakacje za granicą to najlepszy sposób na naukę języków obcych. Strach przed trudnością z porozumiewaniem bywa jednak dla wczasowiczów paraliżujący. Podpowiemy więc jakimi językami warto umieć dziś się posługiwać, przynajmniej na poziomie podstawowym, aby najbliższy urlop dostarczył Wam samych pozytywnych wrażeń.

Czytaj dalej

24.10.2016

Najciekawsze miejsca na urlop w Polsce

Urlop kojarzy się z błogim wypoczynkiem, biernością i lenistwem. Większość wczasowiczów właśnie tak go planuje wierząc w to, że takie zachowanie będzie najlepszym sposobem na wyciszenie umysłu i zgromadzenie energii, która została utracona przez ciężki rok pracy.

Czytaj dalej

17.08.2016

Jak wybrać dobrą mapę?

Cześć, czy zaplanowałeś już swój urlop? Zapewne tak! Jedziesz w góry? To świetnie! Zazdroszczę Ci… Pamiętaj, aby dobrze się do tego wyjazdu przygotować.

Czytaj dalej

15.06.2016

Czym jest agroturystyka?

Coraz większa liczna Polaków decyduje się na ten rodzaj wypoczynku. Agroturystyka, bo o niej mowa, z roku na rok zyskuje coraz większą popularność.

Czytaj dalej

14.06.2016

© Copyright 2010; Porady dla podróżników. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Góry najpiękniejsze są jesienią | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd