Jak zorganizować swoją garderobę podczas podróży?

W samym środku spotkania towarzyskiego w gwar rozmów wdziera się przeraźliwe skrzypnięcie drzwi komody. Jej odrzwia uchylają się, a z wnętrza wypadać zaczyna sterta ubrań i innych szpargałów. W tym czasie właściciel i sprawca całego tego bałaganu drętwieje ze zgrozy, zaś publika niemieje z konsternacji...

Czytaj dalej

17.12.2017

Książki czy e-booki? Co lepsze do nauki

Bycie studentem to nie tylko lekkie życie, którego rytm wyznaczają weekendowe imprezy – to także konieczność nauki oraz zaliczania egzaminów, z których część nie należy do łatwych.

Czytaj dalej

02.11.2017

Przygotowania do przejścia szlaku Camino de Santia

Hiszpański szlak Camino de Santiago, czyli szlak św. Jakuba jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Każdego roku przyciąga podróżników i wędrowców, którzy w przebytej drodze odnajdują nie tylko siebie, ale także, a może przede wszystkim - Boga.

Czytaj dalej

31.10.2017

Noclegi dla pracowników

Czasy, w których pracodawcy zapewniali zakwaterowanie swoim pracownikom oferując im hotel robotniczy, już niestety dawno minęły. Obecnie, najczęściej preferuje się wynajmowanie pokojów w domach prywatnych lub najem całych mieszkań, które są opłacane przez zatrudniające robotników firmy, ponieważ hotel pracowniczy z prawdziwego zdarzenia praktycznie już nie istnieje.

Czytaj dalej

25.09.2017

Najbardziej przydatne języki podczas wakacji

Wakacje za granicą to najlepszy sposób na naukę języków obcych. Strach przed trudnością z porozumiewaniem bywa jednak dla wczasowiczów paraliżujący. Podpowiemy więc jakimi językami warto umieć dziś się posługiwać, przynajmniej na poziomie podstawowym, aby najbliższy urlop dostarczył Wam samych pozytywnych wrażeń.

Czytaj dalej

24.10.2016

© Copyright 2010; Porady dla podróżników. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Góry najpiękniejsze są jesienią | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd