Książki czy e-booki? Co lepsze do nauki

Bycie studentem to nie tylko lekkie życie, którego rytm wyznaczają weekendowe imprezy – to także konieczność nauki oraz zaliczania egzaminów, z których część nie należy do łatwych.

Czytaj dalej

02.11.2017

Przygotowania do przejścia szlaku Camino de Santia

Hiszpański szlak Camino de Santiago, czyli szlak św. Jakuba jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Każdego roku przyciąga podróżników i wędrowców, którzy w przebytej drodze odnajdują nie tylko siebie, ale także, a może przede wszystkim - Boga.

Czytaj dalej

31.10.2017

Noclegi dla pracowników

Czasy, w których pracodawcy zapewniali zakwaterowanie swoim pracownikom oferując im hotel robotniczy, już niestety dawno minęły. Obecnie, najczęściej preferuje się wynajmowanie pokojów w domach prywatnych lub najem całych mieszkań, które są opłacane przez zatrudniające robotników firmy, ponieważ hotel pracowniczy z prawdziwego zdarzenia praktycznie już nie istnieje.

Czytaj dalej

25.09.2017

Najbardziej przydatne języki podczas wakacji

Wakacje za granicą to najlepszy sposób na naukę języków obcych. Strach przed trudnością z porozumiewaniem bywa jednak dla wczasowiczów paraliżujący. Podpowiemy więc jakimi językami warto umieć dziś się posługiwać, przynajmniej na poziomie podstawowym, aby najbliższy urlop dostarczył Wam samych pozytywnych wrażeń.

Czytaj dalej

24.10.2016

Najciekawsze miejsca na urlop w Polsce

Urlop kojarzy się z błogim wypoczynkiem, biernością i lenistwem. Większość wczasowiczów właśnie tak go planuje wierząc w to, że takie zachowanie będzie najlepszym sposobem na wyciszenie umysłu i zgromadzenie energii, która została utracona przez ciężki rok pracy.

Czytaj dalej

17.08.2016

© Copyright 2010; Porady dla podróżników. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Góry najpiękniejsze są jesienią | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd