« co ma anioł do wynagrodzicielki? zostań aniołem pocieszycielem - 20 lutego »

Akcja 33 - zostań Aniołem Pocieszycielem

19.02.2018

Począwszy od 20 lutego na profilu FB Instytutu Wynagrodzicielek oraz na blogu Magis (http://blog.wiara.pl/inwyn) i stronie http://powolaniowapomoc.p2a.pl/ w zakładce Modlitwa, będą ukazywały się króciutkie rozważania do poszczególnych wezwań litanii Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz propozycja podjęcia intencji wynagradzającej na każdy dzień.

Ten kto czuje się zaproszony decyduje się ( w swoim sercu) na :

  1. wzbudzenie podanej intencji wynagradzającej na początku każdego dnia,
  2. przypominanie sobie w ciągu dnia treści zaproponowanego wezwania z litanii do serca Pana Jezusa – tak by stawało się ono oddechem-modlitwą pośród codzienności,
  3. ofiarowania w podanej intencji trudów dnia codziennego, niewygód, przykrości– tego wszystkiego, co przynosi życie, a co staje się naszym małym krzyżem,
  4. uczynienie pod koniec dnia krótkiej refleksji w obecności Pana Jezusa nad tym, czy był wierny temu co podjął i czy rzeczywiście podejmując trudy dnia codziennego stał się aniołem pocieszycielem dla Cierpiącego za grzechy i zniewagi Pana.

 

Ta propozycja jest zaproszeniem do wejścia w nurt duchowości wynagradzającej oraz możliwością bardzo konkretnego przeżycia 33 dni Wielkiego Postu, aż do soboty 24 marca. Jest to droga do Wielkiego Tygodnia, a potem do świętowania Zmartwychwstania.

Zechciej zostać Aniołem Pocieszycielem Jezusa Cierpiącego!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Musisz być , aby zamieścić komentarz.

© Copyright 2010; Magis . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Życie musi mieć kolor i smak! | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd