Przymusowe szczepienia dla milionów

dodane 14:34

1

Zadziwiające jest z jakim tupetem TVP głosi Ewangelię Covidową ekonomisty Niedzielskiego. Dzisiaj jakiś sprzedajski medyk z najwiekszą bezczelnością powołał się nawet na prawie kompletnie wyszczepiony Izrael argumentując, że przecież tam umarło mniej ludzi niż w Polsce, dlatego my wszyscy MUSIMY się szczepić. 

Oczywiście nie podał, że ilość zmarłych aktualnie jest w Polsce PONIŻEJ przecietnej z czasów przedkowidowych. Nie podał, ze ilość zmarłych w pierwszej fazie Covidowej w Polsce pomiędzy marcem a październikiem ubiegłego roku także leżała poniżej przeciętnej przed-Covidowej. Nie podał, że ilość tygodniowo nowo zarażanych w Izraelu to 100 osób na 100.000, podczas gdy w niewyszczepionej Szwecji to zaledwie 10 na 100.000 osób. Nie padło jedno słowo o umarłych z powodu szczepionek. W Polsce nie ma śladu takich informacji.

Bezczelność lucyferskich pachołków przerasta wszelkie wyobrażenia. Ale oczywiście to jeszcze nie koniec.

"Oprócz nakazania wszystkim 2,1 milionom pracowników federalnych, aby zostali zaszczepieni w ciągu najbliższych 75 dni lub zwolnieni z pracy, reżim Bidena będzie zmuszał wszystkie firmy zatrudniające ponad 100 pracowników do przetestowania pracowników lub udowodnienia, że są zaszczepieni. Małe przedsiębiorstwa, które nie zastosują się do nowych wytycznych co do Covid wprowadzonych przez reżim Bidena, będą musiały liczyć się z wysokimi grzywnami. Według dyrektora ds. reagowania na Covid, Jeffa Zientsa, pracodawcy mogą zostać ukarani grzywną w wysokości do 14 000 USD za naruszenie za niedostosowanie się do nakazu Bidena."

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/biden-regime-drops-iron-fist-private-sector-will-require-vaccines-weekly-covid-testing-employers-dont-comply-will-face-substantial-fines/

2

„Kościół zamiast głosić w porę czy nie w porę swoje zasady, robi wszystko, by w momencie cywilizacyjnych zderzeń, jakie na pewno przed nami, co pokazały np . ostatnie lata w Irlandii, nikt się z katolikami, wiernymi chrześcijańskiemu nauczaniu, już nie liczył . Kościół pracuje też na to, by ci z wierzących, którzy nie są być może tak w sprawy wiary zaangażowani, zupełnie już stracili orientację, co jest właściwe i co chrześcijańskie .“
Tomasz Rowiński
http://christianitas.org/site_media/content/ch75_rowinski.pdf
3
„Wbrew obiecującym pozorom alternatywą dla aktualnych rozwiązań w edukacji nie jest ucieczka niektórych zdesperowanych chrześcijan w stronę konceptu czysto religijnej edukacji „poza światem”, z Biblią zamiast wszelkiej innej kultury.

Droga ta może się wydać sympatyczna w swym nonkonformizmie – jednak doświadczenie radykalnego chrześcijaństwa pierwszych wieków nie daje podstaw, by twierdzić, że misją chrześcijan jest tworzenie sobie programów edukacji czysto biblijnej, na wzór szkół rabinackich.

Wręcz przeciwnie, w obrębie naszej cywilizacji chrześcijanie – choć na co dzień tak dbali i tak zmuszeni do oddzielenia się od pogan – nigdy nie poszli drogą znaną im z judaizmu: zamiast więc wietrzyć zagrożenie w szkole, gdzie czytano Homera i Owidiusza, przyjęli jej strukturę, zachowali kanon – z czasem podporządkowując to wszystko Wierze .“
Paweł Milcarek
http://christianitas.org/site_media/content/ch58_milcarek.pdf

4

Joe Biden ogłosił w czwartek przymusowe szczepienia dla milionów amerykańskich pracowników. Nowe przepisy dotyczą kedynie pracowników amerykańskich, ale nie nielegalnych cudzoziemców.

Ciekawe, kiedy ekonomista Niedzielski z poparciem Zjednoczonej Prawicy ogłosi przemus szczepienia u Polaków? A może mamy się dalej łudzić, że do tego nigdy nie dojdzie? A może jednak jest już czas, aby wyjśc na ulicę?

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/joe-bidens-plan-forced-vaccinations-american-workers-not-include-illegal-aliens/

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

31

1

3

8

9

13

14

17

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Dzisiaj: 24.09.2021

Ostatnio dodane

Kategorie