• 25.06.2018
  Urodziłaś dziecko i chcesz schudnąć? Miej wiarę...

  Czy odchudzanie po ciąży w ogóle jest możliwe? Czy może raczej po ciąży musi zostać nam “pamiątka” w formie zbędnych kilogramów? Jeżeli tylko będziesz konsekwentna, to nawet w ciągu kilku tygodni uda Ci się wrócić do wagi sprzed ciąży. Zobacz, jak to zrobić!

  więcej

 • 28.05.2018
  Jak ułożyć dietę na redukcje i schudnąć

  Dieta na redukcję tkanki tłuszczowej to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z nadwagą. Jeśli zastanawiasz się, czym kierować się podczas układania planu żywieniowego na czas diety redukcyjnej, dziś wyjaśnimy na czym na polega i o jakich zasadach należy pamiętać podczas komponowania menu. Oto kilka ważnych informacji.

  więcej

 • 22.03.2018
  Odchudzanie a motywacja - jak nasz wiara pomaga

  Odchudzanie, tak samo jak każde inne ludzkie działanie, zaczyna się w głowie. To, jak bardzo chcemy schudnąć, przyczyny, dla których zdecydowaliśmy się na dietę oraz oczekiwania względem siebie samych mają ogromny wpływ na to, czy osiągniemy swoje cele.

  więcej

 • 15.11.2017
  Nowoczesne oświetlenie pomieszczeń

  Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w domu odgrywa odpowiednio dobrane oświetlenie. Nie tylko ma ono wpływ na wystrój wnętrz, ale i na ich ogólną atmosferę i samopoczucie przebywających w nim ludzi.

  więcej

 • 14.12.2016
  Koszulki z nadrukiem - jak je tworzyć?

  Dziś każdy może zostać projektantem odzieży!

  więcej

 • 27.09.2016
  Jaki nadruk wybrać na bluzę?

  Ubiór człowieka ma duży wpływ na jego ogólną prezencję. Podążanie za modą i nowościami jest czymś bardzo naturalnym szczególnie dla osób młodych.

  więcej

 • 16.09.2016
  Znane problemy w kuchni

  Zmywarka to prawdziwy luksus. Świadomość, że nie trzeba marnować czasu na zmywanie naczyń po rodzinnym obiedzie jest obłędna.

  więcej

 • 05.09.2016
  Strach przed leczeniem

  Leczenie endodontyczne, to nic innego jak znane wszystkim szerzej leczenie kanałowe. Każdy prawdopodobnie przynajmniej raz w życiu przeszedł taki zabiegi i ma świadomość tego, że nie należy on do najprzyjemniejszych choć po zastosowaniu znieczulenia pacjenci borykają się jedynie z dyskomfortem a nie z bólem.

  więcej

 • 23.08.2016
  Skuteczne metody leczenia alkoholizmu

  Za skuteczną metodę leczenia alkoholizmu uważa się taką, która doprowadzi do całkowitego wyleczenia uzależnionego, jednakże to czy powróci on w bliższej czy dalszej przyszłości do nałogu zależeć będzie tylko i wyłącznie od niego samego. Leczenie alkoholizmu może odbywać się w różnych formach: może to być terapia indywidualna jak też i grupowa. Terapia leczenia alkoholizmu zazwyczaj przebiega etapami:

  więcej

 • 27.06.2016
  Naturalne metody zagęszczania włosów

  Piękne i zdrowe włosy są wizytówką każdej kobiety. Nic dziwnego, że chcemy, aby były zadbane. Niestety, natura lubi płatać figle i czasami obdarowuje nas włosami, które są cienkie, słabe i rzadkie.

  więcej