« Kocham Cię, Panie Koronka do Miłosierdzia Bożego »

Sarah Young "Jezus mówi do Ciebie"

30.03.2017

Pokuszę się o coś, w rodzaju recenzji...

Przez dłuższy okres mojego życia, ciężko mnie było namówić na czytanie książek. Podziwiałem mojego starszego o 16 lat brata i w sumie nadal Go podziwiam. Myślę, że w swoim życiu, przeczytał On więcej pozycji, niż jest obecnie w emisji, odcinków "Mody na sukces"...

W końcu jednak, postanowiłem spróbować polubić książki. Kryminał odpada. Powieść obyczajowa, mogłaby być, ale to zależy od stylu, w jakim jest napisana. W końcu okazało się, że lubię książki oraz czasopisma o tematyce religijnej.

Czytam "Głos Ojca Pio", który prenumeruję od jakiś trzech, czterech lat. Nie lubię jak w prasie religijnej jest obecna szeroko rozumiana polityka. Otwierając "Gościa niedzielnego" nie chcę czytać o obradach Sejmu, ustawach itp. Wolę czytać o Bogu.

I tak, pod wpływem Facebooka (o ile dobrze pamiętam), natrafiłem na książkę Sary Young, zatytułowanej "Jezus mówi do Ciebie", wydanej przez wydawnictwo Esprit. Książka jest bardzo autentyczna. Autorkę trudno jest posądzić o urojenia...Myślę, że treści książki, która jest ewidentnie treścią natchnioną, nie da się wymyślić ani w żaden sposób podrobić.

Czyta się ją lekko i przyjemnie. Skupia sto procent uwagi. Trudno jest się od niej oderwać. Dla samej Autorki, Sary Young, jestem pełen uznania. Uporządkowała ona treść swojego bestsellera o tym, że Jezus jest realnie obecny w życiu każdego człowieka. Jego obecność nie jest fantazją. To właśnie udowadnia pozycja Sary Young, "Jezus mówi do Ciebie".

Znajduje się w niej 365 przesłań Jezusa na każdy dzień roku. Czytam i jakby słyszę Jego głos. Na każdej stronie, na samym dole jest odnośnik do fragmentów Pisma Świętego, do których odnosi się konkretne przesłanie przekazane Autorce.

Naprawdę polecam!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Musisz być , aby zamieścić komentarz.

© Copyright 2010; Być bliżej Ciebie chcę. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Podróże to moja pasja | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd