Jak hodować i dbać o kury

Hodowanie własnych kur niosek może być zajęciem bardzo dochodowym, albo też – jeśli zdecydujemy się na niewielką ilość ptaków – przynoszącym liczne korzyści hobby. Zobacz, jak się do tego zabrać!

Czytaj dalej

07.11.2017

Remont mieszkania - samodzielnie czy wynająć firme

Kiedy chcemy wyremontować mieszkanie, mamy dwie możliwości – możemy to zrobić samodzielnie lub skorzystać z usług fachowców. Pierwsza opcja jest bardzo kusząca, bo wiąże się z oszczędnościami – zamiast płacić komuś z zewnątrz, możemy odłożyć na wakacje lub pozwolić sobie na małe szaleństwo. Ale czy aby na pewno to najlepsze rozwiązanie? Warto się nad tym zastanowić.

Czytaj dalej

19.06.2017

jaka tapeta do przedpokoju

Tapety możemy wykorzystać właściwie w każdym pomieszczeniu, wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj.

Czytaj dalej

26.04.2017

Dlaczego tapety są nadal popularne?

Części osób tapety kojarzą się z produktami z lat 80 czyli papierowymi tapetami, które były często elementem wystroju mieszkań w czasach PRL. Z tego powodu tapety kojarzą się z nudnymi i staroświeckimi produktami. Każdy kto tak uważa jest w ogromnym błędzie.

Czytaj dalej

12.01.2017

Obowiązki właściciela nieruchomości

Zdecydowana większość populacji marzy o własnym domu. Czy wiesz, że posiadanie nieruchomości wiąże się nie tylko z prestiżem i bogactwem, ale także przykrymi obowiązkami? Narzucają je przepisy prawa budowlanego, cywilnego i ochrony środowiska.

Czytaj dalej

26.10.2016

© Copyright 2010; Mały ogród - pomysły i rady. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Z bliska widać niewidoczne | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd