Dlaczego warto się modlić?

dodane 19:43

Krótkie rozważania dlaczego warto się modlić. Mój subiektywny punkt widzenia i przemyślenia na różne tematy. Mój mały, niedokończony apel. Może ktoś go usłyszy, nie tylko myszy.

Uważam,  ze zdecydowanie warto się modlić.

   Pamiętajmy żeby odmawiać modlitwę w skupieniu i zrozumieniu. Jest to czas zadumy, który dodaje nam siły do czynienia dobra. To jest nam bardzo potrzebne w dzisiejszym zabieganym świecie. Bo chyba zarówno spokój, jak i czynienie dobra, jest dla nas wszystkich bardzo korzystne. Ludzie dzisiaj za mało patrzą na drugiego człowieka. W pośpiechu nie dostrzegają tego co najważniejsze. Zapominamy o podstawowych wartościach takich jak rodzina, miłość, drugi człowiek. Otwórzmy oczy!

   Można się modlić w każdej sytuacji. W sytuacji smutku, czy radości, znudzenia lub złości. Modlitwa daje nam wiarę w lepsze jutro i pozwala nam zachować samodyscyplinę. Przy modlitwie złe myśli odchodzą na bok. Jesteś tylko Ty i Bóg! A Bogu możesz powierzyć wszystko!

   Wierzę w to, że coś powtarzane ze zrozumieniem tysiące razy, ma duży wpływ na nasze zachowanie. Czy świat nie był by piękniejszy gdyby ludzie postępowali zgodnie z tym jak się modlą. Przecież to takie proste... Módlmy się!

 

Kategorie

Ostatnio dodane

Polecam

Bądź na bierząco