« Kościelny `wybieg` Czy Was też dopada taka nostalgia istnienia?? »

Wakacyjny wygląd i post :)

01.08.2012

Ah! Oh! Eh! Tak oto wzdycham i wdycham- słońce, nadchodzący urlop i zmiany w moim życiu :) Wiecie, że On znowu zdziałał cuda? Tak bardzo było mi ciężko i zupełnie nie wiedziałam co mam robić. W ciągu jednego dnia, moje życie obkręciło się o 180°. I to na dobre :D

Dawno mnie tu nie było. Ale nie bójcie się kochani, nie zapomniałam o Was. Kilka słów na temat tego, czego możecie spodziewać się w nowym roku szkolnym. Pojawi się seria, świeżuteńka, o różnych religiach i kulturach. Będę przeprowadzała wywiady z różnymi ludźmi, postaram się też zamieścić zdjęcia. Cel? Informacyjny, rozrywkowy a dla mnie przyjemność :) Kolejną rzeczą będzie zdecydowany update informacji z różnych katolickich stron. Czasami nie znamy wszystkich źródeł, potrzeba świadomości przeogromna, więc chęć podzielenia się jest jak najbardziej na miejscu. Także ja czekam na różne żródełka od was :)

A na razie, życzę Wam: cudownych, słonecznych i uśmiechniętych wakacji. Odpoczynku bez miary. Wsłuchania się w szept ziemi leżąc na zielonej trawie, łapania słoneczka w twarz, napełniania się witaminką D przed okresem zimowym, długich nocy z przyjaciółmi, rozmów przy ognisku albo od tak sobie. Zrobienia czegoś o czym dawno już marzyliście.... Pięknego odpoczynku!

Przesyłam wielkie buziole!!

Wasza

J

Wpis w kategorii: Przejściówki

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Wiara i dziennikarstwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Nad powierzchnią wody | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd