« Na dobry początek... Czas dodać kolejne publikowane już teksty »

Artykuł stary...

03.06.2012

Pojawił się długi czas temu na łamach magazynu Cooltura w Anglii. Tutaj zamieszczam go w formie, jakiej został wysłany do redakcji. Tytuł opublikowany brzmiał : Polskie parafie mają się dobrze.

Można też go było przeczytać na onet.pl. Zresztą, bez mojej zgody się tam pojawił. Pojawiło się dużo komentarzy. Pozytywnych i negatywnych. Więcej było tych drugich. Ale... czy temat wiary nie spotyka się w większości przypadków z inwigilacją? Wtedy płakałam, że ludzie tak o mnie piszą i mojej pracy. Teraz mogę powiedzieć, że dobrze, że tak się stało. Znaczy, że ktoś moje wypociny przeczytał; poświęcił czas nawet na to, żeby napisać komentarz. Mimo raczkującej kariery, artykuł zrobił furorę! Może gdzieś jeszcze można go znaleźć w internecie?

Dziękuję wszystkim fanom i tym anty.

 


Artykul.pdf

Wpis w kategorii: Publikowane

3 Komentarze

  • Ładnie piszesz. Doświadczenie Gosi jest troszkę podobne do mojego... Tylko niepotrzebnie piszesz "chodzenie do Kościoła" z wielkiej litery - Kościół to wspólnota wierzących, w której jest się zawsze, a świątynia to kościół, pisany małą literą.

  • Dziękuję za komentarz i miłe słowo. Wiesz, artykuł pisałam 3 lata temu i sama teraz jak go czytam to znajduje coś co teraz inaczej bym napisała. Mało tego, to co tutaj zamieściłam jest wersją nie edytowaną. Ale dziękuję jeszcze raz za odwiedziny :)

  • Cieszę się, że mogę sprawić Ci przyjemność... Takie blogi jak Twój miło się czyta. Zapraszam i na moje blogi;)

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Wiara i dziennikarstwo. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Nad powierzchnią wody | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd