« Informatyka Prąd »

Mango

13.06.2018

Siostry maja zwyczaj jedzenia owoców przed każdym posiłkiem.

 


 

Przed śniadaniem jemy MANGO, przed obiadem MANGO i przed kolacją MANGO. To czywiście nie jest do końca prawda, oprócz mango występuje też arbuz, ananas, banany i awokado (smakuje jak masło- ma dziwną konsystensję) i raz była papaja.

Co do posiłków to są dziwne. Na śniadanie jest chleb konsystencji chałki z masłem orzechowym lub ichniejszą nutellą oraz jakaś papka do której siostry wrzucają górę cukru. I właściwie to wszystko, żadnego normalnego jedzenia. Ja mam lepiej, ponieważ nie mogę jeść chleba co drugi dzień i dostaję coś porządnego: ryż czy inne tego typu. Wczoraj podzieliłam się z Piotrkiem, w końcu jestem miła żona, a Piotrek po skończeniu powiedział: wiem czego mi brakowało - w końcu sie najadłem.

i pestka mango

Obiad jest normalny, codziennie mięso :)

 

Na kolację są resztki z obiadu, wiec też można coś zjeść. I tak w kółko ;)

1 Komentarz

  • A jaka jest atmosfera? Zawsze sobie wyobrażam, że w takich biedniejszych krajach ludzie bardziej się szanują. Jak to wygląda u Was?

  • Kochani! Ciarki mam na plecach gdy myślę o tych wszystkich trudach, które znosicie. Jesteście wspaniali. Niech Duch Boży napełnia Was i studzi gorączkę:) Jak się czujecie? Zestresowani? Głodni? Onieśmieleni? Szczęśliwi? Skołowani? Niech Pan wypełnia Was Swoją miłością! Posyłam Wam anioły!
    Obiecuję modlitwę:)

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Coś dobrego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Z bliska widać niewidoczne | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd