Urodziłaś dziecko i chcesz schudnąć? Miej wiarę...

Czy odchudzanie po ciąży w ogóle jest możliwe? Czy może raczej po ciąży musi zostać nam “pamiątka” w formie zbędnych kilogramów? Jeżeli tylko będziesz konsekwentna, to nawet w ciągu kilku tygodni uda Ci się wrócić do wagi sprzed ciąży. Zobacz, jak to zrobić!

Czytaj dalej

25.06.2018

Jak ułożyć dietę na redukcje i schudnąć

Dieta na redukcję tkanki tłuszczowej to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z nadwagą. Jeśli zastanawiasz się, czym kierować się podczas układania planu żywieniowego na czas diety redukcyjnej, dziś wyjaśnimy na czym na polega i o jakich zasadach należy pamiętać podczas komponowania menu. Oto kilka ważnych informacji.

Czytaj dalej

28.05.2018

Odchudzanie a motywacja - jak nasz wiara pomaga

Odchudzanie, tak samo jak każde inne ludzkie działanie, zaczyna się w głowie. To, jak bardzo chcemy schudnąć, przyczyny, dla których zdecydowaliśmy się na dietę oraz oczekiwania względem siebie samych mają ogromny wpływ na to, czy osiągniemy swoje cele.

Czytaj dalej

22.03.2018

Nowoczesne oświetlenie pomieszczeń

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w domu odgrywa odpowiednio dobrane oświetlenie. Nie tylko ma ono wpływ na wystrój wnętrz, ale i na ich ogólną atmosferę i samopoczucie przebywających w nim ludzi.

Czytaj dalej

15.11.2017

Koszulki z nadrukiem - jak je tworzyć?

Dziś każdy może zostać projektantem odzieży!

Czytaj dalej

14.12.2016

© Copyright 2010; Życie w mieście. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Zatrzymajmy się na chwilę... | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd