Wiara w człowieka

dodane 11:49

Dlaczego warto wierzyć w drugiego człowieka? I co to może zmienić? Trochę naszych przemyśleń. A i byśmy zapomnieli - wszystkiego najlepszego w nowym 2019 roku!


 Rzadko zdarza się, żeby ktoś był ateistą, u każdego wiara ma po prostu inną siłę. Zdarzają się w życiu momenty, w których wraca nam wiara w człowieka i świat. A to bardzo dobrze, bo człowiekowi bez wiary - zwyczajnie brakuje motywacji. Przestaje się chcieć działać. Przypuszczalnie jest to przyczyna wielu porażek. Trzeba mieć mocną wiarę, żeby twardo stąpać po ziemi. To jest podstawa spokojnego działania, rozwoju, ale też zwyczajnie szczęśliwego życia.

 Co może zmienić wiara w drugiego człowieka - WSZYSTKO! Wiara może sprawić, że niemożliwe, stanie się możliwe. Z resztą nie od dzisiaj wiadomo, że odpowiednie dopingowanie pomaga nie tylko w sporcie.

 Kilka definicji, dla tych którzy lubią takie rzeczy, według Wikipedii: Wiara (psychologicznie) – nadawanie dużego prawdopodobieństwa prawdziwości twierdzenia w warunkach braku wystarczającej wiedzy. Wiara religijna – różnie definiowana postawa osobowa. Są też inne definicje:

 Warto czasami uwierzyć w drugiego człowieka - to może wszystko zmienić. Myślę też, że każdemu człowiekowi należy się druga szansa. Wróciła Wam trochę wiara? A jak się bawiliście w sylwestra? Macie jakieś ciekawe postanowienia na nowy rok? Może większa wiara w człowieka? Piszcie w komentarzach...

Kategorie

Ostatnio dodane

Polecam

Bądź na bierząco