Panieński

Pomysłowe wieczory panieńskie

dodane 21:31

Zanim nadejdzie ów wspaniały dzień dla Panny Młodej, czyli ślub, powinno się zaplanować wieczór panieński. W niektórych krajach dominuje obyczajowość zgodnie, z którą ostatni wieczór swobody Panny młodej przygotowuje się dzień przed ślubem. W naszym ukochanym kraju natomiast jest trochę odmiennie.

Zanim nadejdzie ów wspaniały dzień dla Panny Młodej, czyli ślub, powinno się zaplanować wieczór panieński. W niektórych krajach dominuje obyczajowość zgodnie, z którą ostatni wieczór swobody Panny młodej przygotowuje się dzień przed ślubem. W naszym ukochanym kraju natomiast jest trochę odmiennie.

Podstawowe znaczenie przedstawiają w tej sytuacji gusta Solenizantki. Spróbujcie zbadać, czego oczekuje Panna Młoda i na co ma chęć. Rzecz jasna zróbcie to w sposób nadzwyczaj dyskretny. Niemniej przypuszczamy, że nie powinno być z tym istotniejszego kłopotu. Niewątpliwie często w babskim towarzystwie dyskutowałyście w sprawie swojego wymarzonego wieczoru panieńskiego. Standardowy wieczór panieński przebiega zazwyczaj według utartego szablonu, więc najpierw imprezka w mieszkaniu, a później ekipa wybiera się do klubu. Międzyczasie zazwyczaj odbywa się dodatkowo występ chippendales'a. Rozumiemy, że może brzmieć to nieco stereotypowo, niemniej tak faktycznie zwykle jest. Naturalnie, nie zauważamy w tym nic niewłaściwego. Natomiast uważamy, że tego rodzaju przebieg sytuacji nie honoruje jednej bardzo istotnej sprawy, a mianowicie czynnika zaskoczenia. W końcu nieomal każda kobieta uwielbia być zaskakiwana! Tak więc zaskoczcie Solenizantkę czymś niekonwencjonalnym. W końcu interesujących oraz innowacyjnych pomysłów na wieczór panieński jest dużo! 

Żeby przygotowania do owego wydarzenia przebiegły sprawniej opracujcie listę spraw, które trzeba zrealizować jak i zaplanujcie orientacyjny kalendarium, aby nie przygotowywać wszystkiego na ostatnią chwilę. Przygotowania zacznijcie od wyboru lokalizacji na wieczór panieński. W sytuacji gdy planujecie wyskoczyć gdzieś na miasto, do SPA, lub chociażby pokusicie się na kilku dniowy wyjazd, miejsce to na uwadze, aby uprzednio zarezerwować miejsce! Nie chcecie zapewne następnie nieprzyjemnej niespodzianki? Naturalnie w tym przypadku, tak jak już nadmieniono, musicie kierować się oczekiwaniami Panny Młodej. Ale Wy już najlepiej wiecie jak ukradkiem wyciągnąć takiego typu wiadomości z Panny Młodej! Korzystniej również na wstępie określić dzień wieczoru panieńskiego. Najpierw nie będzie musiała być to określona data, ale ustalcie czy wieczór panieński odbędzie się kilka tygodni, dwa tygodnie, albo tydzień wcześniej. Najlepszym wyborem będzie weekend, czyli dla większości kobiet dzień wolny od pracy.

Podarunek na wieczór panieński to następne pole do ukazania Waszej wyobraźni. Przeanalizujcie czy wspólnie złożycie się na podarunek, czy może każdy samemu kupi coś od siebie dla Głównej bohaterki wieczoru. Niewątpliwie kobieca i zmysłowa bielizna to dobra rzecz w związku z czym wygodne wyjście z sytuacji, z tego powodu że nie sposób nie trafić z tym w styl Głównej bohaterki wieczoru.

Zdecydowanie należy przedyskutować sprawę budżetu. To bywa stosunkowo podstawowa sprawa, z tego powodu że dzięki niej będziecie mogli dobrać optymalne pomysły na wieczór panieński. Przeanalizujcie czy każda z Was samodzielnie przygotuje Pannie Młodej upominek, czy może grupowo złożycie się na jedną, natomiast konkretną rzecz. W sumie jest to dość efektowne rozwiązanie, dlatego że w nietrudny sposób będziecie mogły to zjednoczyć z samym pomysłem na tą zabawę. Przykładowo możecie wręczyć Pannie młodej podarunek w formie zaproszenia. To od Was, a w sumie od Waszej kreatywności będzie zależeć, co będzie się chowało pod postacią owego voucher'a A sposobności jest faktycznie sporo. Macie możliwość podarować Młodej wizytę w salonie SPA, lub również na przykład w studiu fotograficznym, gdzie zostanie zrealizowana profesjonalna sesja fotograficzna. W obu przypadkach na takich rozrywkach skorzysta każda dziewczyna, a o to chyba chodzi prawda?

Pomysłów na stroje bywa faktycznie ogrom, ale pewnego typu rozkwit przeżywają aktualnie stylizacje rodem z lat trzydziestych, a również lat siedemdziesiątych. Trzeba potwierdzić, że wieczory panieńskie w takiej stylistyce wychodzą całkiem wielobarwne i tym samym nadzwyczaj interesująco. Za wyjątkiem samego kostiumu bardzo ważne są też dodatki, czyli biżuteria, okulary itd. Możecie się także pokusić o jakąś atrakcyjną perukę.

Powszechnym pomysłem na motyw ubioru na wieczór panieński bywa też czarno-biały motyw przewodni, to znaczy Panna Młoda ubrana jest na biało, a reszta uczestniczek uroczystości na czarno. Rekomendujemy jednak do tego dołączyć różnokolorowe akcesoria, żeby nieco urozmaicić stylizację.

Polecany fotograf na wieczór panieński Wrocław.