5 rzeczy, które warto zrobić przed wakacjami

„Lato, lato, lato czeka...” - kiedy dni stają się dłuższe i cieplejsze w naszych głowach właśnie ten refren pojawia się coraz częściej. Jeśli chcesz, aby tegoroczne wakacje były naprawdę wyjątkowe i niezapomniane, ale tylko dzięki pozytywnym wrażeniom, koniecznie przygotuj się do lata już teraz. Jak to zrobić? Oto lista pięciu rzeczy, które warto zrobić przed wakacjami.

Czytaj dalej

13.04.2018

Jak zorganizować swoją garderobę podczas podróży?

W samym środku spotkania towarzyskiego w gwar rozmów wdziera się przeraźliwe skrzypnięcie drzwi komody. Jej odrzwia uchylają się, a z wnętrza wypadać zaczyna sterta ubrań i innych szpargałów. W tym czasie właściciel i sprawca całego tego bałaganu drętwieje ze zgrozy, zaś publika niemieje z konsternacji...

Czytaj dalej

17.12.2017

Książki czy e-booki? Co lepsze do nauki

Bycie studentem to nie tylko lekkie życie, którego rytm wyznaczają weekendowe imprezy – to także konieczność nauki oraz zaliczania egzaminów, z których część nie należy do łatwych.

Czytaj dalej

02.11.2017

Przygotowania do przejścia szlaku Camino de Santia

Hiszpański szlak Camino de Santiago, czyli szlak św. Jakuba jest jednym z najpopularniejszych na świecie. Każdego roku przyciąga podróżników i wędrowców, którzy w przebytej drodze odnajdują nie tylko siebie, ale także, a może przede wszystkim - Boga.

Czytaj dalej

31.10.2017

Noclegi dla pracowników

Czasy, w których pracodawcy zapewniali zakwaterowanie swoim pracownikom oferując im hotel robotniczy, już niestety dawno minęły. Obecnie, najczęściej preferuje się wynajmowanie pokojów w domach prywatnych lub najem całych mieszkań, które są opłacane przez zatrudniające robotników firmy, ponieważ hotel pracowniczy z prawdziwego zdarzenia praktycznie już nie istnieje.

Czytaj dalej

25.09.2017

© Copyright 2010; Porady dla podróżników. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Góry najpiękniejsze są jesienią | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd