Domowe drobiazgi, które scalają rodzinę

dodane 16:02

Kubek może być fantastycznym pomysłem na spersonalizowany prezent dla członków rodziny. Nie musi to być jednak taki zwyczajny kubek w ładnej etykiecie, a gadżet dopasowany do charakteru naszego męża czy syna.

W sieci można zamówić kubek z nadrukiem a to zawsze dobrze się sprawdza. Pozostaje jednak kwestia tego jaka będzie treść nadruku. Trzeba umiejętnie dostosować go do osoby, którą chcemy obdarować oraz do okoliczności. Poniżej podamy kilka konkretnych przykładów, które można będzie wykorzystać, zwłaszcza, że dzisiaj można zamawiać kubki, które będą miały taki napis, jaki tylko chcemy lub oczywiście zdjęcie.

Kubek dla mamy, na urodziny, imieniny bądź dzień matki. Przykład napisu:

„dobra mama ma:

klejące podłogi

bałagan w lodówce

sterty prania

brudną kuchenkę

i...

szczęśliwe dzieci”
 
albo po prostu:

„mamo, jestem twoim największym fanem”
 
Kubek dla taty na urodziny, dzień ojca, imieniny:

„Mój tata jest

trochę nieprzystępny

trochę zwariowany

trochę niezorganizowany

wychodzi z kumplami

zostawia wszędzie brudne skarpetki i spuszczoną deskę w toalecie

oraz…

kocha nas nad życie”

Takich pomysłów jest znacznie więcej i z całą pewnością wszyscy znajdą rozwiązanie idealnie dopasowane do swoich potrzeb. Wystarczy tylko znaleźć jakąś inspirację, którą później będzie można wykorzystać. Nie zawsze warto stawiać na gotowe rozwiązania. Zważywszy na to, że można zlecić stworzenie kubka według własnego projektu trzeba ten napis wykrzesać z siebie. Chodzi o to, aby osoba, która go od nas dostanie zawsze wiedziała, że jest nam bliska i jest nam potrzebna. To działa bardzo motywująco. Musimy obdarowywać swoich bliskich w taki sposób, aby za każdym razem, kiedy spojrzą na ten prezent na ich ustach pojawił się uśmiech a w oczach radosne łzy wzruszenia. Kubek to zawsze trafiony prezent, ponieważ jest przecież potrzebny każdemu. Każdy pije kawę bądź herbatę. A wieczorny seans filmowy ze spersonalizowanym kubkiem gorącego kakao sprawi, że zimowy wieczór stanie się najgorętszym dniem w roku. Jak mówi znane polskie powiedzenie - mała rzecz, a cieszy.

nd pn wt śr cz pt sb

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

Dzisiaj: 22.08.2019

Ostatnio dodane