Rocznica ślubu - prezent dla Męża

Minął kolejny rok od momentu, gdy stanęliśmy przed ołtarzem i przed Bogiem Ojcem, proboszczem naszej Parafii, przed rodziną i bliskimi przysięgliśmy być ze sobą do śmierci i wychowywać potomstwo w duchu katolicyzmu. Z wielką radością wspominam ten dzień i choć każdego dnia dziękuję Bogu za tak cudownego męża, to w rocznicę ślubu moja poranna modlitwa jest szczególna. A dzień rozpoczęty od szczególnej modlitwy nie może być zwyczajny! Oto, jak z moim mężem świętujemy rocznicę.

Czytaj dalej

09.04.2018

Pół roku z dzieckiem

To niewiarygodne, ale minęło już pół roku odkąd na świecie jest nasz synek. Za nami już najważniejsze wydarzenie - Chrzest Święty. A co przed nami?

Czytaj dalej

13.11.2017

Wydarzenia warte pamięci

W czasach Facebooka niewiele osób prowadzi kalendarz, w którym zapisuje ważne wydarzenia czy daty urodzin bliskich osób. W końcu wszystko wyświetla się na profilu. Ale czy rzeczywiście? Osobiście prowadzę w każdym roku kalendarz, a poniżej wyjaśniam, dlaczego.

Czytaj dalej

13.10.2017

Pierwszy miesiąc z dzieckiem - refleksje mamy

Dawno nie pisalam na blogu. Wszystko dlatego, że rok po ślubie nasze życie wywróciło się do góry nogami - pojawił się na świecie nasz syn Krzyś! Jakie są moje obserwacje po pierwszych miesiącach?

Czytaj dalej

04.10.2017

Jak zrobić śpiewnik?

Własny śpiewnik to naprawdę fajna rzecz!

Czytaj dalej

23.03.2017

© Copyright 2010; wieści z duchowej Łodzi . Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Na dobry początek | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd