Pacyfikator Yockey

dodane 20:15

Moderator katolika może wiecej

Pisałem to 31 stycznia 2020 roku

Annasz, czy Kajfasz?

Już od dawna Yockeyowi  (moderatorowi katolika)gula rośnie – jak mnie czyta.

Jeśli jednak chodziło tylko o moje poglądy, to jeszcze jakoś to znosił ale i tak atakował mnie bezpardonowo. Tyle, że robił to pisząc prosto w oczy. Problem zaczął się, jak pewnego razu okazało się, że popełnił błąd i zaatakował mnie nie mając zupełnie racji w sprawie Bar Micwa. Była to dyskusja w moim temacie „Uczeni w piśmie” Pisałem wtedy o analfabetyzmie Apostołów, a Yockey powołał się na bar micwa i twierdził, że każdy Żyd umiał czytać i pisać w wieku trzynastu lat. Grożąc sankcjami zmusił mnie do wycofania się ze swoich „twierdzeń”. Już wtedy groziła mi pacyfikacja z jego strony.

Dużo później wyczytałem, że bar micwa obchodzono dopiero od XIV wieku. Za ten atak Yockey nigdy mnie nie przeprosił.

Wyleciałem z katolika 21 listopada 2017r. przy jego aktywnym udziale. Yockey jest moderatorem katolika i miał prawo mnie tam pacyfikować. No ale Yockeyowi to nie wystarczyło. Chodził za mną i starał się mnie zwalczać w innych miejscach.

Na forum „Z Chrystusem też przekonywał moderatorów żeby mnie usunęli, bo nie podobało mu się to, co tam wypisuję – a może już wtedy uznał mnie za „wroga numer jeden”
Było to w styczniu 2018r. Jaki był jego wpływ na decyzję moderacji, to trudno mi coś powiedzieć ale wyleciałem stamtąd po około dziesięciu dniach.

 

 Dzisiaj Yockey chciał by spacyfikować mojego bloga, bo tutaj go kilka razy skrytykowałem. Chodzi jak Annasz i Kajfasz i szuka Piłata żeby mnie unicestwić. No bo sam nie jest władny mojego bloga usunąć. No bo jak ktoś coś niepochlebnego o Yockeyu napisze to Yockey stara się go uciszyć. Forum katolik przy takiej moderacji cały czas kuleje i nie może się rozwinąć, skoro wszyscy, którzy mają inne zdanie od oficjalnej linii moderacji są prześladowani i często usuwani. No a tych, którzy są skłonni pisać hymny pochwalne, nie przybywa. Skoro piszących nie przybywa, to i czytających te hymny też nie przybywa. „Katolik” staje się sektą wzajemnej adoracji.

Przyszedł Yockey na forum „wiara" i chciał spacyfikować mojego bloga. Chciał przekonać (przymusić) tutejszych moderatorów do tej pacyfikacji. (w dziale „Uwagi do moderacji”). Obrażony na „wiarę”, że nie chce albo nie może tego zrobić, kazał wykasować swoje konto.

17 wrzesień 2022r.

Katolik.pl zmienił nazwę na Radiokatolik.pl. poza tym nic się nie zmieniło. Jak tam pisałem w 2017 roku to frekwencja była znacznie lepsza, jak dzisiaj. Zamordyzm skutkuje negatywnie na czytelnictwo. Na wierze chyba jest dość podobnie. Wiara nawet statystyk nie pokazuje. Pewnie się wstydzi.

nd pn wt śr cz pt sb

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

Dzisiaj: 06.10.2022