Grzech Adama i covid

dodane 13:18

Wszyscy według jednego szablonu

 

Dobrze się żyło Adamowi w raju. Miał wszystko, czego potrzebował, podane na tacy. Nawet babę miał, która jam mniemam, nie zrzędziła mu każdego dnia. Jedno jest pewne, że nie mieli takiego bagażu doświadczeń, jakie my mamy dzisiaj. My mamy możliwość wyciągnąć wnioski z tego, co im się przytrafiło. No a było tak, że przyszedł ekspert, który „wiedział lepiej „ od Boga i namówił ich żeby poszli za jego radą, bo Bóg trochę ich oszukuje. Skutki okazały się opłakane.

Od tamtej pory ludzie często Bogu nie dowierzają i chodzą za radą szemranych ekspertów, którzy „lepiej „ wiedzą od Boga. Czy Bóg źle stworzył człowieka? Czy są tacy eksperci, którzy stworzą człowieka doskonalszego? Może najbardziej podstawowym grzechem człowieka jest to, że nie ma zaufania do Boga? No to teraz o tym covidzie. Jak się spojrzy na historię chorób, to covid będzie daleko w tyle za prawdziwymi pandemiami, w których umierało ponad 50% miejscowej populacji. Przez dwa lata w Polsce na covida umarła jedna osoba na 400, czyli 0,25% populacji. To czego mamy się bać? No, starzy ludzie zawsze umierali i umierać będą. No a żeby zwiększyć szansę na przeżycie starych, to naraża się na ryzyko młodych. To takie paranoiczne pomysły współczesnych „ekspertów”.

Młodzi na covida nie umierają. Umierają na skutek szczepień i na skutek niewłaściwego leczenia psychopatów, którzy za swoje czyny nie odpowiadają, a którzy jeszcze są zachęcani finansowo żeby takie śmiertelne procedury stosowali. No bo respirator zabija około 90% tych, którzy do respiratora są podłączani. No ale nie szuka się skuteczniejszych metod leczenia, bo takie procedury są tępione i do tego lekarz i szpital na takich procedurach traci finansowo. Nigdy w historii nie było tak, że wszyscy podczas zarazy umierali. Zawsze byli tacy, którzy mieli naturalną odporność i nie zachorowali. To w różnorodności genetycznej i w zdrowym trybie życia, była zawsze bariera dla wyniszczających chorób. Dzisiaj pseudo eksperci chcą wszystkich potraktować według jednego, „jedynie słusznego” szablonu. Jeśli ten szablon, to jest koniem trojańskim, to co. Jak przyjdzie następna choroba, która właśnie będzie zabijała wszystkich, których według tego szablonu wykreowano?  Jeśli chce się wszystkich wsadzić do tego szablonu, to jest to największe i najgłupsze ryzyko, jakie kiedykolwiek było. To jest właśnie brak zaufania do Boga. Natura funkcjonuje tak doskonale, bo właśnie w tej różnorodności jest jej siła. No i pseudo eksperci tą różnorodność chcą zrujnować. Nie chcecie słuchać Boga? Wolicie słuchać swoich „ekspertów”? no to będziecie mieli świat taki, jaki Wam urządzą wasi „eksperci”.

nd pn wt śr cz pt sb

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 17.05.2022