Koń trojański

dodane 13:46

Każdy rozsądny człowiek, który musi podejmować ryzykowną decyzję, nie obstawia tylko jednej opcji.

 

 

Jak wiadomo, a producenci tego nie ukrywają, to szczepionki na covid są szczepionkami eksperymentalnymi. Rozsądny człowiek, który musi podejmować ryzykowne decyzje, to nie stawia wszystkiego, co ma, na tylko jedną opcję, chociażby ta opcja wydawała mu się najbardziej prawdopodobna. No bo wiadomo, że opcje mniej prawdopodobne też się zdarzają. Więc jak coś pójdzie nie tak, to też trzeba się jakoś pozbierać i funkcjonować dalej. No ale przy obstawianiu wariantów, to wszystkiego na jedną opcję postawić nie można. Zaszczepienie wszystkich ludzi eksperymentalną szczepionką, to jest obstawianie tylko jednej opcji. Tak jak by ktoś postawił w gonitwie wszystko tylko na jednego konia. Jeśli ta szczepionka okaże się koniem trojańskim, to co?

Teraz jeśli władza zmusza do szczepień, to są dwie opcje. Jeśli szczepionka okaże się wybawieniem, to będą ich nosili na rękach. No a jeśli będzie klęska, to na co oni wtedy będą mogli liczyć? No, ludzie będą ich chcieli zlinczować. Więc rozsądniej by było zostawić pół na pół i wtedy nikt nie powinien mieć do nich pretensji. Kto chciał, to się zaszczepił, a kto nie chciał, to się nie zaszczepił. Jeśli zmuszają, to wtedy zmuszeni mają prawo ich pociągnąć do odpowiedzialności. Kara śmierci, to łagodny wyrok w takiej sprawie. No, może być tak, że postawili na konia trojańskiego, bo mają układ z tymi, którzy w tym koniu się ukrywają. No a wtedy mają obstawione dwie opcje i która by z nich nie wygrała, to oni są wygrani. Pewnie takie są ich kalkulacje. Może też być tak, że zwycięży zupełnie nie brana przez nich pod uwagę opcja, która wydaje im się zupełnie nieprawdopodobna.

Powinniśmy się uczyć od natury. W naturze im większa różnorodność, tym lepiej natura funkcjonuje. Jak się naturę upraszcza i zmniejsza się opcje rozwoju różnych organizmów, to później się okazuje, że jednak to, co wytępiliśmy, to jednak było potrzebne, a czego nie potrafiliśmy dostrzec. Tak że prostowanie układu odpornościowego ludzkiego organizmu i ustawianie go na jedną konkretną chorobę, będzie skutkowało tym, że z innymi chorobami ten organizm będzie sobie dużo gorzej radził. Śmiertelność cały czas rośnie. No a covidowi nie da się przypisać całego tego wzrostu śmiertelności. Ludzie umierają coraz liczniej na inne choroby.

nd pn wt śr cz pt sb

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 17.05.2022