Covid według barneya, vel Piotrowskiego

dodane 10:21

Z dyskusji na katoliku w temacie "covid"

https://www.dyskusje.radiokatolik.pl/viewtopic.php?p=1201595&sid=643b5da4edc4eb2f42512ac2c54a89d2#p1201595

 

 


„””Nikt rozsądny nie myśli, że uda się w ogóle zablokować "wejście" wirusa do Polski. Ważne jednak, by ten moment opóźnić (a również, by nie był to szeroki strumień), bo im później wejdzie, tym więcej będziemy wiedzieli o nim z doświadczeń krajów wcześniej zaatakowanych.
Druga sprawa to "wypłaszczenie" fali wejścia, po prostu ze względu na to, by służba zdrowia nie została gwałtownie zasypana taką liczbą pacjentów, której nie będzie w stanie obsłużyć.
To takie dość elementarne sprawy.””””

 

No ale historia rozwoju covida przeczy takim stwierdzeniom. Chińczycy nic nie wiedzieli, a poradzili sobie z covidem najlepiej. W Europie Włochy i Hiszpania zostały pierwsze zaatakowane, a Polska miała duuuuużo czasu żeby z doświadczeń innych korzystać, no a Hiszpanię w zgonach już dawno wyprzedziliśmy, a Włochy wyprzedzimy dzisiaj. Trzeba by się zastanowić, dlaczego kraje post sowieckie zdecydowanie liderują w zgonach? Na to pytanie nie trudno odpowiedzieć. Elity tych krajów przyjechały do nich na ruskich czołgach. Polityka covidowa i sanitarna ma w tych obcych „elitach” swoje oparcie. No i niekoniecznie te „elity” mają na uwadze dobro tych, którymi zarządzają. Po prostu w tych krajach jest najwięcej tych, którzy się podporządkowali woli „elit światowych” i realizują ich covidową strategię w sposób najskuteczniejszy.

 

      „””””Zazwyczaj jeśli ludzie są racjonalni i rozsądni w jednej sprawie (szczepionki), to większe jest prawdopodobieństwo, że będą rozsądni w innej (obostrzenia).
Jesli ktoś jest foliarzem antyszczepionkowym, to zazwyczaj i w innych sprawach rozsądny nie bywa.””””

 

Chodzi tutaj o to, że zaszczepieni w zdecydowanej większości popierają dyskryminację niezaszczepionych. To taka nowa chrześcijańska „normalność”, która w oczywisty sposób jest sprzeczna z nauką Jezusa. To taka nowa nauka telewizorowego gada żeby podzielić ludzi na lepszych – zaszczepionych i gorszych – niezaszczepionych. Ci lepsi ślepo się słuchają telewizora i z tego tytułu dostają przywileje (paszport covidowy jako znak na czole), a ci gorsi, którzy ośmielili się mieć własne zdanie, to foliarze i roznosiciele covida. No i oskarża się ich, że są zagrożeniem dla tych, którzy się zabezpieczyli szczepionką przed covidem. Skoro w tak wielu wysoko wszczepionych krajach covid nie odpuszcza i chorych jest więcej jak we wcześniejszych falach zachorowań, kiedy zaszczepionych jeszcze nie było, to może zaszczepienie sprzyja zachorowaniom, a nie zabezpiecza? No a że by wytłumaczyć ten fenomen, to robi się propagandę nowych mutacji i nakręca się panikę żeby szczepić jeszcze więcej ludzi szczepionkami, które nie zabezpieczają ale sprzyjają zachorowaniom. No a winę znowu zwala się na „folarzy”, którzy się zaszczepić tym gównem nie zgadzają.

 

nd pn wt śr cz pt sb

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 17.05.2022