Zaszczepcie się na jad żmijowy

dodane 20:39

Przestaniecie się bać.

 

To strach pozbawia ludzi logicznego myślenia i wtedy reagują jak spanikowane stado. No a operatorami takiego spanikowanego stada jest ten, który generuje strach. To kto Was straszy?

Czy ten strach jest według Was racjonalny?

 Czy nie lepiej jest na spokojnie przeanalizować sytuację i podejmować decyzję wynikającą z racjonalnego myślenia. Czego tak naprawdę się boicie, że wierzycie w strategię spanikowanego stada? Jeśli wszyscy będą gnać na oślep, to się to źle dla bardzo wielu skończy. No, ktoś na tym skorzysta. Skorzysta ten, kto ten strach wygenerował. Szczepienie dzieci na chorobę, która nie jest dla nich zagrożeniem, to jest barbarzyństwo. To jest pomysł żmijowego plemienia żeby niewinni złożyli ofiarę w imię ich dobra. To co, dla starych schorowanych ludzi chcecie poświęcić młodych wchodzących w życie ludzi? Nie zostawili nam świata, w którym młodzi by się dobrze czuli. Zmuszanie ich do szczepień, które dla nich generują raczej zagrożenie , a nie ochronę ich zdrowia, jest tego najlepszym przykładem. To ci starzy najgłośniej krzyczą żeby ci młodzi się poświęcili dla innych. No ale sami się poświęcać nie chcą żeby tym młodym stworzyć lepsze warunki dla ich przyszłości. Stary i tak niedługo umrze (ja już jestem w takim roczniku).

Poświecać młodych aby przedłużyc im o kilka miesięcy życie, to jest po prostu paranoja. To ludzie zatruci do szpiku kości żmijowym jadem mogą tak myśleć. –( Poświęćcie się wszyscy abym ja mógł lepiej i dłużej żyć)

 

No, może już najwyższy czas aby się zaszczepić na ten jad żmijowy. Tym antidotum na ten jad jest Komunia pod dwiema postaciami w rycie ostatniej wieczerzy. Chcecie mieć szansę na zwycięstwo, to się zaszczepcie już dziś.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

1

2

4

5

6

7

8

9

10

12

13

14

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

Dzisiaj: 16.10.2021