Sprawiedliwa Polska

dodane 23:19

Chrystusowe braterstwo

1 J2

22 Któż zaś jest kłamcą, jeśli nie ten,
kto zaprzecza, że Jezus jest Mesjaszem?
Ten właśnie jest Antychrystem,
który nie uznaje Ojca i Syna.
23 Każdy, kto nie uznaje Syna,
nie ma też i Ojca,
kto zaś uznaje Syna, ten ma i Ojca.

 

Jan już prawie dwa tysiące lat temu napisał, kto jest antychrystem. Każdy, kto szuka braterstwa z antychrystem, to nie jest naszym bratem. Antychryst ma zupełnie innego ojca, jak my. Braćmi są tylko ci, którzy mają tego samego Ojca.

Antychryst wszedł pomiędzy nas i nas poróżnił. Pluł nam po oczach swoim jadem i zatruł nas tak, że przestaliśmy rozumieć jeden drugiego. Napoił nas strachem i wzajemną nienawiścią.

Musimy się obudzić z tego amoku wzajemnej nienawiści. Musimy wrócić do wzajemnego braterstwa, które jest możliwe tylko poprzez spożywanie  Krwi Chrystusa. Tylko Bóg może nas na powrót  zjednoczyć. Tylko wspólnie spożywając Jego Ciało i Krew, możemy zadać  śmierć wzajemnej wrogości.

Antychryst pozbawił nas udziału w Kielichu Nowego Przymierza. Pozbawiono nas spożywania Krwi Chrystusa. To antychryst nas Tego pozbawił. Zrobił  to, aby judasze mogli wejść między nas i zatruć nas swoim żmijowym jadem.

To właśnie Krew Chrystusa może nas oczyścić od tego żmijowego plemienia.  Braćmi są tylko ci, którzy spożywają nie tylko Ciało Chrystusa ale również Jego Krew. To żmijowe plemię nie będzie przystępować do Komunii jeśli będą musieli spożywać również Krew Chrystusa. Przecież krwi im nie wolno spożywać.

Nie możemy jednak przystępować do komunii tylko po to żeby się oczyścić od tego żmijowego plemienia. Komunia jest po to, żeby się oczyszczać z grzechów. To jest ofiara przebłagalna za grzechy. Pozbycie się tego łysego jadowitego gada jest tylko takim dodatkowym bonusem. Dopiero na takim Chrystusowym braterstwie możemy oprzeć swoją nadzieję na odzyskanie wolności i  wywalczenie sprawiedliwej Polski.

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

31

1

3

4

5

7

8

9

10

12

13

15

16

20

21

22

23

26

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

Dzisiaj: 29.01.2020