Chrześcijanie obudźcie się.

dodane 17:12

Czy wiecie, kto jest waszym bratem?

 

 

Pewnie znacie sprawę reprywatyzacji w Warszawie i pewnie w innych częściach naszego kraju też.

Pewnie wiecie, że nasze sądy decydowały o tym, że wielu starych i schorowanych ludzi wyrzucono na ulicę z ich mieszkań.  Pewnie niektórzy z Was do dzisiaj uważają, że to była sprawiedliwość dziejowa, bo wrócili właściciele tych nieruchomości do Polski.  Sądzą niektórzy do dziś, że prawo własności jest ponad prawem człowieka do godności  i sprawiedliwości. To kto tych właścicieli przegonił z Polski po 1945 roku. Ci, którzy wprowadzili się do ich własności, czy też zupełnie inni ludzie?  Gdzie byli ci właściciele przez te wszystkie lata. Czy to oni walczyli o wolną Polskę i zmagali się z komunistycznym terrorem? Czy może to ci wywalczyli wolną Polskę, których dzisiaj wyrzuca się na bruk z ich mieszkań?  Ci sami ludzie, którzy sprzedawali nas w Jałcie i Teheranie, to teraz chcą nam urządzać Polskę na swoją modłę.  Skłócają nas ze sobą i zastraszają żebyśmy nie reagowali na krzywdę naszych braci, sąsiadów i znajomych. Opłacają srebrnikami tych, którzy są oprawcami biednych i słabych.

Zastanów się więc chrześcijaninie, czy nie jesteś zwykłym Judaszem dla tych, dla których powinieneś być bratem.  Co ma wspólnego ze sprawiedliwością wyrzucanie starych i biednych ludzi z ich mieszkań na bruk? Wszyscy, którzy uczestniczą w takich procederach są zwykłymi łajdakami i Judaszami. Co to za sędzia, który dopuszcza się jawnej niesprawiedliwości? Niesprawiedliwe prawo jest bezprawiem. Kto uczestniczy w bezprawiu jest łajdakiem i nie ma dla niego usprawiedliwienia.

Wielu oddało życie za wolną Polskę. Ta dzisiejsza Polska jest tylko teoretycznie wolna. Wolna będzie dopiero wtedy, kiedy będzie sprawiedliwa. Ta nasza walka o wolną Polskę się jeszcze nie skończyła.

Nie liczył bym na sprawiedliwość sądów, które stosują niesprawiedliwe prawo. W naszych sądach już od dawna sprawiedliwość jest tylko towarem, za który trzeba słono zapłacić. Armia prawników sprzedaje sprawiedliwość za ciężkie pieniądze. Biedaka sprzedają za parę sandałów. --------Http://prorok.phorum.pl

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

31

1

3

4

5

7

8

9

10

12

13

15

16

20

21

22

23

26

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

Dzisiaj: 29.01.2020