Rozmowy z Yarpenem 4

dodane 11:50

J 6 - "Moja Krew jest prawdziwym napojem"

 

Yarpen Zirgin  |  Dziś 10:20 (4,10,2019)

Nie realizujesz. Tworzysz własne nauki, co do których twierdzisz, że właśnie tak głosił Chrystus i takie mamy objawienie od Boga. Jak to, co jest objawione, zaprzecza Twoim tezom, to momentalnie dany fragment nauczania ignorujesz lub przekręcasz go na wszystkie strony, aby jakoś  go dopasować do swoich wymysłów.

 

 

To podyskutujmy o tym, co objawił Jezus, a co później jest inaczej przedstawiane przez Kościół.

Jezus mówił Tak:

Mt 26

26 A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». 27 Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy28 bo to jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów.

 

Jak myślisz Yarpen, Jezus sam wypił wszystko z kielicha, czy tez dał pić wszystkim Apostołom? No bo wiesz, dzisiaj to ksiądz na Mszy przytacza słowa Jezusa ale sam wypija z kielicha i nikomu nie daje.

To teraz Yarpen jest twoja działka i przedstaw nauczanie kościoła w tej sprawie i dlaczego ksiądz podczas Mszy nie naśladuje Jezusa, tylko sam wypija z kielicha. Tak się składa, że podczas zesłania Ducha Świętego, to właśnie na tych uczniów, którzy pili z Kielicha Pańskiego, zstąpił Duch Święty. Więc może jest tak Yarpen, że ci, którzy zawłaszczyli Kielich Pański, to nie chcą dopuścić do tego żeby na wszystkich ten Duch Pański zstąpił. No bo wtedy to utracą władzę nad tłumami, które jak dotąd ujarzmiają.

 

Kpł 17

14 Bo życie wszelkiego ciała jest we krwi jego - dlatego dałem nakaz synom Izraela: nie będziecie spożywać krwi żadnego ciała, bo życie wszelkiego ciała jest w jego krwi. Ktokolwiek by ją spożywał, zostanie wyłączony.

No i tutaj masz wyjaśnione, że Życie Ciała Chrystusa też jest w Jego Krwi. Ciało Chrystusa bez jego Krwi jest martwe. Musisz spożyć Jego krew, żeby Chrystus Żył w Tobie.

Jezus powiedział: „”Moja Krew jest prawdziwym napojem”””

W Konsekrowanej Hostii nie ma prawdziwego napoju, więc nie ma w Niej Krwi Chrystusa.

 

To teraz Yarpen spróbuj na podstawie tego, co mówił i robił Jezus, udowodnić, że nauki kościoła dotyczące Komunii są zgodne z objawieniem Jezusa.

nd pn wt śr cz pt sb

27

28

29

30

31

3

4

5

6

10

12

13

15

16

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

7

Dzisiaj: 18.11.2019