Kto podłożył ogień?

dodane 11:58

Czy świecznik zniesie ten żar?

Skandaliczne słowa księdza o filmie Sekielskiego. "Jako kobieta jest pani potencjalną prostytutką"

krzysiekniepieklo 12:47:10 | 2019-05-15

Zastanawiam się - komu zależy na tym żeby zaszczuć tych, którzy są w porządku? Zrobiono nagonkę bez precedensu i wszystkich wrzucono do jednego worka. Ten ksiądz ma rację w tym, co pisze. Może użył trochę niewłaściwych słów ale w takiej temperaturze zaszczucia, to mu się nie dziwię. To kto rzuca kamieniami i do kogo? Rzucają prawie wszyscy, nie rozeznając, kto winien, a kto nie. Po prostu poczuł się zaszczuty i się bronił jak umiał. To właśnie kiedyś Żydów w ten sposób potraktowano. Wystarczyło, że był Żydem.

Oceń   302    36    odpowiedz

 

Sekielski o księżach z dokumentu "Tylko nie mów nikomu": byli zarejestrowani jako tajni współpracownicy SB

krzysiekniepieklo 12:14:52 | 2019-05-15

No skoro byli tajnymi współpracownikami SB, to wśród Sb, połowa to byli Żydzi. Współpracowali ze swoimi, bo to pewnie też są Żydzi.Pewnie połowa hierarchów, to Żydzi. Ostatnio mocno krytykowali jednego biskupa, jak przedstawiał plany Żydów względem Kościoła. Oni chcą Jezusa zakopać na amen. Od środka chcą wykończyć kościół. Obnażają przypadki sprzed wielu lat, kiedy sprawców już praktycznie trudno ukarać. To wszystko było od dawna ukartowane i realizowane według precyzyjnego planu. wydaje im się, ze dopięli swego, że wykończyli chrześcijaństwo. Są w błędzie. realizują dużo większy i nieznany sobie plan. To ich czasy się kończą. Kończą się czasy zakłamania, manipulacji i hipokryzji. Zapłacą za każdy wybity ząb.

 

Po projekcji filmu "Tylko nie mów nikomu" prokuratura zbada sprawę ks. Jana A.

krzysiekniepieklo 16:30:14 | 2019-05-15

Te trzydzieści dwa lata, to jest dość ciekawa kwestia. Czyżby pedofil przestał być pedofilem i już później nie dopuszczał się takich czynów?
A te pozostałe przypadki z tego filmu, to też sprzed ponad dwudziestu pięciu lat i są przedawnione? Może to wszystko jest szyte zbyt grubymi nićmi?

 

krzysiekniepieklo 16:20:56 | 2019-05-15

No i ci, którzy boga widzieli w sutannie, mają teraz poważny problem. Będą teraz swojego boga strącać ze świecznika. A w tym wszystkim chodzi o coś zupełnie innego. Chodzi im o to żeby Jezusa zakopać na amen. Radzę więc wszystkim poszukać prawdziwego Boga. Nie dajcie się uwieść żydowskiej propagandzie. Wszyscy jesteśmy winni. Ten jadowity gad zatruł nas swoim jadem i oślepił. Przekonał, że czarne jest białe i nikt nie protestował, chociaż wielu widziało zło. Sami umieszczali się na ołtarzach i kazali całować swoje kości. Czy chrześcijaństwo przeżyje tak spektakularny upadek bogów? Ja nie mam problemu, bo czciłem Mojego Boga w Komunii świętej. Ten nigdy nie zawiedzie.

 

 

No ale jak się walczy z pedofilią, to się wyciąga aktualne sprawy i ściga łamiących prawo. Czy tutaj chodzi w walkę z pedofilią? Nie. Tutaj chodzi o coś zupełnie innego. Że Judasze są w kościele, to chyba dzisiaj już nikt nie ma wątpliwości. Judasz chce zniszczyć Kościół ale nie chce sam za to zapłacić zbyt wygórowanej ceny. Jako aktywny pedofil, to poszedł by siedzieć. Gościu zgłasza się po trzydziestu latach i gra główną rolę w filmie. A gdzie był wcześniej, jak tego skruszonego można było jeszcze wsadzić do więzienia? Litościwy samarytanin. Nie chciał żeby przestępca poniósł karę. W tym wszystkim nie chodzi o to żeby winni ponieśli karę ale o to żeby zniszczyć kościół. Skoro ujawnieni byli współpracownikami SB, to byli kościelnymi judaszami. Tam na ostatniej wieczerzy jeden z dwunastu był judaszem. Na tych pozostałych jedenastu jednak nikt nie pluł. Dzisiaj  jednak wszystkich dwunastu się kamienuje.

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

31

1

3

4

5

7

8

9

10

12

13

15

16

20

21

22

23

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

Dzisiaj: 25.01.2020