Skrucha "ojców"

dodane 09:17

Ojcowie kłamstwa

 

 

Mt 23

8 Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. 9 Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. 10 Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. 11 Największy z was niech będzie waszym sługą. 12 Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony.

 

„Ojcowie” do Was się zwracam: Zniszczyliście braterstwo między ludźmi wynosząc się ponad braci. Upadnijcie na twarz przed tymi, którym mieliście służyć, bo to oni będą Was sądzili. Może przyjmą Was jeszcze za braci. Nie lekceważcie tego, co powiedział Bóg, bo Ojciec jest Jeden. Żaden „ojciec” do królestwa nie wejdzie.

Mt 23

13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą.

14: "Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze obłudnicy, że objadacie domy wdów pod pozorem długich modlitw, dlatego otrzymacie większy wyrok".
15 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.

 

A to jest o seminariach, gdzie z człowieka wiary robi się uczonego w piśmie i faryzeusza. To tam jest wylęgarnia „ojców” którzy niszczą chrześcijańską jedność. 

„Ojcowie” zaczynają głosić, że wszyscy ludzie są braćmi, bez względu na to, jakiego boga wyznają. Bez względu na to, czy wyznają, że Jezus jest mesjaszem, czy też, że temu zaprzeczają.

 1 J2

22 Któż zaś jest kłamcą, jeśli nie ten,
kto zaprzecza, że Jezus jest Mesjaszem?
Ten właśnie jest Antychrystem,
który nie uznaje Ojca i Syna.
23 Każdy, kto nie uznaje Syna
,
nie ma też i Ojca,
kto zaś uznaje Syna, ten ma i Ojca.

Tutaj jest jasna odpowiedź, kto jest naszym bratem. Braćmi są ci, którzy mają Tego Samego Ojca, a mają Go ci, którzy wyznają, że Jezus jest mesjaszem. Wszyscy inni są tylko bliźnimi i nie mogą być naszymi braćmi, skoro mają innych „ojców”

Jeśli ktoś ma więcej niż jednego ojca, jest naszym bratem? No nie – tacy są dziećmi nierządu. A więc „ojcowie” nawróćcie się, aby Was nie spotkało to, co jest zapisane w Apokalipsie. A więc wróćmy do Jednego Ojca, abyśmy nie byli dziećmi nierządu.-----------Http://prorok.phorum.pl

nd pn wt śr cz pt sb

29

30

1

2

6

8

9

11

13

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Dzisiaj: 19.10.2019