Czciciele pustego grobu

dodane 08:16

Czciciele opuszczonych przez Boga miejsc

 

 

Zastanawia mnie to, dlaczego taką wagę ludzie przywiązują do opuszczonych przez Boga miejsc. W Wielki Piątek zbierano pieniądze na utrzymanie grobu Pańskiego. Ten grób jest pusty.Tam już Boga nie ma. Bóg Jest Żywy w Tym Kawałku Chleba. To Jemu należy się cześć. Z krzyża zrobiono boga. Ma na cmentarzu strzec kości naszych najbliższych. Stawia się krzyże w krzakach przy drodze. Też ten krzyż ma służyć jakimś celom i nie bardzo wiem, o co tym ludziom stawiającym te krzyże chodzi. Bogu wyznaczono rolę służebną. Ma realizować nasze pomysły na lepszy świat. Ma nas obdarzać tymi wszystkimi rupieciami, bez których wydaje nam się, że nie da się żyć. Bóg nam nawet daje te rupiecie ale za chwilę to już z nich nie jesteśmy zadowoleni, bo dostrzegamy, że inni mają fajniejsze rupiecie i też byśmy takie chcieli. Im więcej takich rupieci mamy, tym bardziej jesteśmy nieszczęśliwi. Im więcej człowiek zgromadzi rupieci, tym mniej ma miejsca dla siebie. Te rupiecie stają się dla nas bogiem.

Świątynia jerozolimska, duma Narodu Żydowskiego. Tam też Żydzi przychodzili aby załatwić sobie protekcję Boga w realizacji swoich planów. Nie mieli zamiaru służyć Bogu ale chcieli żeby to Bóg im służył. Bóg opuścił to miejsce i nie pozostał kamień na kamieniu. Bóg nie potrzebuje świątyń. To każdy z nas ma być dla Boga taką świątynią. Trzeba tylko Go zaprosić do środka. Poukłada wszystko według swojego planu i pogoni szatana, tego łysego gada zatruwającego nas od środka.

 

Mt 9

20 Wtem jakaś kobieta, która dwanaście lat cierpiała na krwotok, podeszła z tyłu i dotknęła się frędzli Jego płaszcza. 21 Bo sobie mówiła: Żebym się choć Jego płaszcza dotknęła, a będę zdrowa. 22 Jezus obrócił się, i widząc ją, rzekł: «Ufaj, córko! Twoja wiara cię ocaliła». I od tej chwili kobieta była zdrowa.

 

Dzisiaj tylko w jeden sposób można dotknąć Boga. Jest Żywy w tym Kawałku Chleba. Tak bardzo jest lekceważony i opuszczony przez prawie wszystkich. Ludzie wolą ganiać po miejscach, które Bóg dawno opuścił. Wolą czcić martwych bogów i płacą jeszcze za to ogromne pieniądze. Nie budujcie ogromnych świątyń ale otwórzcie Bogu swoje serca. Bóg innej świątyni nie potrzebuje.----------------Http://prorok.phorum.pl

nd pn wt śr cz pt sb

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Dzisiaj: 07.12.2019