Do admina katolika

krzysiekniepieklo

dodane 2018-12-04 14:41

Sadystyczna zabawa

 

 

Widzę, że waszą strategią jest chowanie głowy w piasek. Może strategia Gamaliela sprawdzała się w jakichś okolicznościach ale teraz może być nieskuteczna. Za czasów Noego też było sporo ludzi, którzy taką strategię obrali. Przyszedł potop i „gamalielów” wygubił.

Opowiem Ci Gamalielu historię. Umówiłem się z modami katolika, a oto treść umowy:

 

krzysiekniepieklo  do:  sob., 13 paź, 09:54

Mam prośbę. Może spróbujcie porozmawiać i przywrócić mnie na forum ale tylko po to żebym mógł czytać forum korzystając z funkcji dostępnych tylko dla zalogowanych.Nie będę pisał i nie będę korzystał z PW. - Dla Was bonus - przestanę odgrzewać stare żale.

 

 

Cofnięto bana i mogłem czytać forum, korzystając z wszystkich funkcji.

Poprosiłem jedną osobę, aby umieściła mój post na forum pod swoim nickiem.Fakt – była tam krytyka jednego moda ale nie obiecywałem, że takiej krytyki nie będę przedstawiał.

W mojej ocenie nie złamałem w ten sposób ani regulaminu forum, ani zawartej z modami umowy. A oto reakcja na mój „wybryk”:

 

 

BAN

pon., 29 paź, 21:59  do ja

Ze mną można grać tylko czysto; ostro, ale czysto. Umowa to dla mnie rzecz święta. Uprzedzałam, byś nie stosował sztuczek manipulacji. Przekazując pelikanowi to czego ja odmówiłam, obszedłeś ustalenia.

 

No właśnie – żadnych takich ustaleń nie robiliśmy.

 

Nie wiem, jaki problem mają modzi, jeśli jestem zalogowany i nic nie piszę i nie korzystam z PW. Traktują to jako wielką łaskę i oczekują w zamian modlitwy dziękczynnej.

W niedziele późnym wieczorem wszedłem na katolika i się zalogowałem – weszło. Więc ban cofnięto. Nikt mnie o tym jednak nie informował. Próbowałem moją sytuację wyjaśnić z modami , bo umowę poprzednią złamali, przywracając bana. Na mailu z pierwszym modem:

 

 

Akt łaski, czy cud?

krzysiekniepieklo do:

niedz., 2 gru, 21:50

Przed chwilą się zalogowałem i weszło. Czy to jakiś specjalny akt łaski, czy cud?

A może zmieniłaś zdanie i uznałaś, że tamtej umowy jednak nie złamałem?

Z nikim nie negocjowałem na ten temat, więc się zastanawiam, co to dla mnie może znaczyć. Czyżby to było zupełnie pełne ułaskawienie przez admina? No ale nie jestem aż tak odważny żeby napisać pierwszego posta bez konsultacji z Tobą.

 

 

 

 na PW z drugim modem i jeszcze raz na PW z pierwszym modem.

Bez skutku. Żaden się do mnie nie odezwał. Skoro cofnięto bana i nie podano żadnych warunków oraz nie odpowiadano na moje zapytania, to uznałem, że żadnych warunków nie postawiono. Od pierwszych akcji minęło 24 godziny. Na dole w dzisiaj w nocy założyłem nowy temat – „Namaszczenie od Jezusa” Zniknął po pięciu minutach. Za godzinę włączono bana. Żadnych wyjaśnień. Jestem, a jak by mnie nie było. Dla mnie, to jest taka dość sadystyczna zabawa – obciąć skrzydełka i zobaczyć – poleci, czy też nie poleci.

 

Nie chcecie ze mną rozmawiać, to dla mnie żaden problem. Będzie monolog otwartym tekstem. Chcecie naśladować Gamaliela – wasz wybór. Wiedzcie tylko, że podczas potopu wielu gamalielów poszło na dno.

 

Ap 3


14 Aniołowi Kościoła w Laodycei napisz:
To mówi Amen,
Świadek wierny i prawdomówny,
Początek stworzenia Bożego:
15 Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
Obyś był zimny albo gorący!
16 A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust.
17 Ty bowiem mówisz: "Jestem bogaty", i "wzbogaciłem się", i "niczego mi nie potrzeba",
a nie wiesz, że to ty jesteś nieszczęsny i godzien litości,
i biedny i ślepy, i nagi.
18 Radzę ci kupić u mnie
złota w ogniu oczyszczonego,
abyś się wzbogacił,
i białe szaty,
abyś się oblókł,
a nie ujawniła się haniebna twa nagość,
i balsamu do namaszczenia twych oczu,
byś widział.

 

 

N P W Ś C P S
31 2 3 4 5 6
8 10 12
16 17 19
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Dzisiaj: 20.04.2019