Występ TrawyPsa

TrawaPsa poszedł na dno

dodane 14:10

Czy to była krucjata Marka Piotrowskiego

 

 

Zagram w otwarte karty i powiem, co myślę o TrawiePsa.

Zaczęło się od dość ożywionej dyskusji w temacie „Anonim nie wejdzie (2). Wyglądało na początku, że zawiązała się nić porozumienia w niektórych sprawach. Zachęcał mnie teologią dość zbliżoną do mojej. Nawet wyglądało, że jest katolikiem obrażonym na hierarchię, -  tak jak mnie czytał. Później chciał mnie wciągnąć w teologię, gdzie Komunia – jak to określił – jest wisienką na torcie.

Działo się to miesiąc po tym, jak z hukiem wyleciałem z katolika - po raz kolejny, po sześciu dniach.

Konkretnie w święto Bożego Ciała. To była „nagroda” za moją miłość do Komunii.

Siódmego lipca nad ranem miałem natchnienie. Musiałem wstać i pisać. Napisałem temat „Operacja TrawaPsa”  Napisałem tak odjechany tekst, że sam nie mogłem wyjść z podziwu, jeśli chodzi o skojarzenia. To idealnie pasowało do tytułu mojego bloga – „Komunia dla każdego”

- Pies chce zaanektować  całą trawę i karmić tylko te owce, które mu się podporządkują.

Coraz bardziej TrawaPsa kojarzył mi się z markiem Piotrowskim, który od samego początku bezpardonowo zwalczał mnie wszędzie tam, gdzie się tylko pojawiłem. Na samym początku jeszcze na „wierze’ objawił się jako mój nieprzejednany wróg.

A oto jego komentarz, na podstawie którego doszedłem do takich wniosków:

Napisane: 24 sie 2016 23:52

Tytuł: Re: eucharystia i związki niesakramentalne

... ale na taką gadkę natychmiast nóż mi się w kieszeni otwiera i rosną mi zęby przednie (jadowe). Więc jeśli chcesz ze mną gadać, nie używaj tego typu zwrotów. i spróbuj jeszcze raz ...

 

No właśnie – zęby jadowe, to wyposażenie jadowitego węża. – a Wąż jadowity, to szatan.

Co ciekawe, skojarzenie takie dotarło do mnie dużo później – gdzieś w styczniu. Od tamtej pory tak Marka odbierałem. Sprawdzało to się wszędzie, bo zwalczał mnie wszystkimi dostępnymi środkami.

Wielokrotnie pisał – wysłannik piekieł, przystępuje świętokradczo do spowiedzi i do komunii, chory psychicznie i tym podobne teksty. Moderacja nie reagowała na takie teksty, chociaż w oczywisty sposób jest to niezgodne z regulaminem.

Re: stanąć w prawdzie

EOT - nie będę więcej z Tobą dyskutował. Jak będziesz chciał się wyzwolić z tego g... w którym siedzisz i uznasz, że mogę Ci pomóc, możesz napisać na priv.
Do tego czasu nie mam zamiaru karmić Twoich chorych fantazji
.

Pt lip 07, 2017 12:55 am

Mimo takich deklaracji za chwilę prowadził ze mną dalej dyskusję.

Wielokrotnie wzywał innych żeby nie dyskutowali ze mną ( wzywanie do bojkotu też jest nieregulaminowe)

Marek walnie przyczynił się, że wyrzucono mnie z trzech forów, a na katoliku dwukrotnie. Szacuję, że ten mój blog też mu przeszkadzał, jak ość w gardle i chciał mnie definitywnie skończyć.  Myślę, że ma jedną regułę – cel uświęca środki. Mogę się mylić ale TrawaPsa, to jest dla mnie właśnie krucjata Marka przeciwko mojemu ostatniemu bastionowi.

Dobrze wie, że z nauczaniem KK się nie zgadzam. Jest naprawdę mocnym teologiem ale dotąd nie znalazł niezbitych dowodów, że to, co mówię, to jest sprzeczne z nauczaniem Jezusa. Szukał tytaj takiego dowodu, wciągając mnie w skrzywioną teologię. Udając sprzymierzeńca, żeby mnie pogrążyć.

TrawaPsa zapraszał mnie na swojego bloga  https://biegnacypies.blogspot.com/

Dzisiaj blog jest ukryty, a TrawaPsa zapadł się pod ziemię.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

Dzisiaj: 18.01.2022