Poraził mi biodro

dodane 14:01

Walczyłem z Bogiem i zwyciężyłem

                                             

                           

 

””””W głowie mi została myśl ,że mam starać się o błogosławieństwo Pana dla tej sprawy. Ułożyłem modlitwę podobną do litanii do wszystkich świętych ,a wyglądała ona tak :

Św. Abrahamie proś Pana o błogosławieństwo ,

Św. Izaaku proś Pana o błogosławieństwo,

itd wymieniając po kolei wszystkich świętych

Po jakimś czasie jak zacząłem się tak modlić ksiądz nie znający tematu powiedział mi podczas spowiedzi „proś dusze czyśćcowe o błogosławieństwo” i dołączyłem do modlitwy dusze czyśćcowe. Oprócz koronki w nocy modliłem się w ten sposób od sierpnia 2005r do 7.3.2006r. Myślałem kiedyś jak odróżnić to co mówi do mnie Pan od tego co podszeptuje mi szatan. Przyszła do mnie myśl ,że jak Pan do mnie przemówi to moja dusza zaśpiewa z radości ,a jak szatan się do mnie zbliży to moja dusza się przerazi. Wyszedłem od słów Pana Jezusa „Znam moje owce ,a moje mnie znają” Szatan może mnie zmylić ale moja dusza zna Pana i nie da się oszukać jeśli tylko będę żył w łasce. I właśnie 7.03.2006r. nad ranem obudziłem się ,a moja dusza z ogromną radością śpiewała „To Mój Pan wiele mi uczynił On moim Bogiem ,to mój Pan wiele mi uczynił On mnie wysłuchał” Zrozumiałem ,że Pan dał swoje błogosławieństwo dla krucjaty żebrania o Boże miłosierdzie. Wtedy jeszcze handlowałem opakowaniami i przez cały dzień jeździłem ,a moja dusza cały dzień z ogromną radością śpiewała „To Mój Pan”

od 7.03.2006r. (tego dnia zmarła moja teściowa) zmieniłem swoją modlitwę i modliłem się tak:

Św. Abrahamie dziękuj Panu za błogosławieństwo ,

Św. Izaaku,  itd.)”””””

 

 

To jest tekst z kwietnia 2017r. na blogu. Wczoraj nastąpił ciąg dalszy.

 

Rdz 32

25 Gdy zaś wrócił i został sam jeden, ktoś zmagał się z nim aż do wschodu jutrzenki3, 26 a widząc, że nie może go pokonać, dotknął jego stawu biodrowego i wywichnął Jakubowi ten staw podczas zmagania się z nim. 27 A wreszcie rzekł: «Puść mnie, bo już wschodzi zorza!» Jakub odpowiedział: «Nie puszczę cię, dopóki mi nie pobłogosławisz!» 28 Wtedy [tamten] go zapytał: «Jakie masz imię?» On zaś rzekł: «Jakub». 29 Powiedział: «Odtąd nie będziesz się zwał Jakub, lecz Izrael, bo walczyłeś z Bogiem4 i z ludźmi, i zwyciężyłeś». 30 Potem Jakub rzekł: «Powiedz mi, proszę, jakie jest Twe imię?»5 Ale on odpowiedział: «Czemu pytasz mnie o imię?» - i pobłogosławił go na owym miejscu.
31 Jakub dał temu miejscu nazwę Penuel, mówiąc: «Mimo że widziałem Boga twarzą w twarz, jednak ocaliłem me życie».6 32 Słońce już wschodziło, gdy Jakub przechodził przez Penuel, utykając na nogę.

 

Jak się modliłem w ten sposób, to cały czas myślałem, że jak Bóg wysłucha mojej modlitwy i da swoje błogosławieństwo, to właśnie porazi moje biodro i w ten sposób otrzymam znak.

Jednak moja dusza zaśpiewała „To Mój Pan wiele mi uczynił On moim Bogiem ,to mój Pan wiele mi uczynił On mnie wysłuchał” i to wziąłem za znak od Boga.

Parę dni temu zacząłem mieć nerwobóle od kręgosłupa promieniowało aż prawie do kostki lewej nogi. Ból był dość duży ale dało się w miarę normalnie funkcjonować. W dzień Wszystkich Świętych wybrałem się do kościoła. Mam około kilometr do przejścia. Po dwustu metrach myślałem, że zwątpię. Jakoś doszedłem. Podczas podniesienia miałem taki ból, że myślałem, że się skręcę pod ławkę. Z trudem wróciłem do domu. Stopniowo ból się przerodził w ból biodra. Wieczorem skojarzyłem to z moim oczekiwaniem na porażenie biodra w odpowiedzi na moją modlitwę w sprawie błogosławieństwa. Wtedy Bóg wysłuchał mojej modlitwy. Wczoraj dostałem błogosławieństwo w tej sprawie. W dzień wszystkich świętych, do których się wtedy modliłem, dostałem odpowiedź, na którą wtedy czekałem. Na dzień dzisiejszy najlepiej wychodzi mi czołganie. Rano do kibla szedłem ze dwie minuty i to z kulą w postaci szczotki. Nawet idealnie pasowała. Szkoda, że miałem tylko jedną.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

31

1

2

4

6

7

8

10

11

13

15

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

1

2

3

4

5

6

Dzisiaj: 16.06.2019