Adminie katolika

krzysiekniepieklo

dodane 2018-08-12 16:39

Dlaczego?

               Adminie katolika

 

 

Nie rozumiem jednej rzeczy na katoliku. Ten podział na tych lepszych i tych gorszych.

Elita to katolicy. Drugi sort to pozostali chrześcijanie. Trzeci sort to  inne religie i   Ateiści, a czwarty sort to ci, którzy krytykują katolicyzm. Pan Jezus powiedział, że wszyscy  jesteśmy braćmi. Brat, to nie jest ktoś gorszy ode mnie. Takie stawianie sprawy przypomina mi uczonych w piśmie i faryzeuszów z Ewangelii. Oni też czuli się lepsi od pozostałych. Jest grupa userów na katoliku, którzy nieustannie podkreślają swoją wyższość od pozostałych userów, którzy nie są katolikami.  Krążą nad tymi, którzy mają inne zdanie, jak sępy nad padliną. Zastanawiam się nad tym, czy można kogoś nawrócić nieustannie wykazując nad nim swoją wyższość. To trochę podobna strategia do ŚJ. Oni wykazują swoją doskonałość i reklamują swój zbór - jak chcesz być taki doskonały jak my, to się do nas przyłącz. Katolika powinna wyróżniać miłość do Najświętszego sakramentu, bo w tym sakramencie pozostał z nami Żywy Bóg. To On jest naszym przewodnikiem w drodze do nieba, tak jak był przewodnikiem Żydów do ziemi obiecanej. Karmi nas na tej drodze Swoim Ciałem i Krwią, tak jak tamtych karmił manną z nieba.

Czy można jaśniej wytłumaczyć niezbędność Komunii, jak to jest w J 6.

 - Jeśli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli Życia w sobie.

 

Czy to nie powinna być najważniejsza sprawa w naszym Życiu. Więc kto tu jest chory na umyśle - ja , który nieustannie o tym piszę, czy ci, którzy to lekceważą? Co może ktoś, kto nie ma w sobie Życia? Jak może wypełnić wolę Boga ktoś, kto w sobie Życia nie ma? Pierwszą sprawą pasterzy Kościoła powinno być właśnie to, aby tchnąć to Boże Życie w tych, którzy przychodzą. Dopiero jak to Boże Życie będą mieli w sobie, jest sens do nich mówić. Dopiero ziarno zasiane w glebę może przynieść plon. Glebą jest Chrystus w Swoim Ciele i Krwi.

Wytłumacz mi adminie, dlaczego jestem właśnie za to prześladowany na katoliku? Czy dla Ciebie Komunia, to też jest tylko dodatek jak to niektórzy głoszą? Moją wiarą jest właśnie miłość do Komunii i za tą moją miłość zostałem wyrzucony. Właśnie za moją wiarę jestem prześladowany. Regulamin jednak broni tych, którzy swoją wiarę przedstawiają na forum.

Teksty, że jestem chory psychicznie, to jest właśnie wyśmiewanie się z mojej wiary,  to jest kpina z tego, co jest zapisane w regulaminie.

Nie znaleźliście argumentów na to, że to, co piszę, jest niezgodne z tym, czego nauczał Jezus. Tylko tak można udowodnić fałszywość proroka. 

Przez kilka miesięcy pisałem przedstawiając się jako prorok. Dowody na to są na forum. Teraz w maju zostałem wyrzucony za styl pisania. Tyle, że cały czas piszę w tym samym stylu i poprzednio nie było do tego żadnych zastrzeżeń. Teraz właśnie za to zostałem wyrzucony bez żadnego ostrzeżenia. Nikt mi nie napisał, że to się moderatorom nie podoba. W regulaminie też o stylu pisania nic nie ma.

N P W Ś C P S
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 2
4 5 6 7 8 9
10 13 15
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2
Dzisiaj: 18.02.2019