Występ TrawyPsa

Operacja TrawaPsa (2)

dodane 11:50

Wilki w owczarni

                                                                                                 Operacja „TrawaPsa” (2)

 

Stary Testament opierał się na prawie. Którego Żydzi w żaden sposób nie byli w stanie wypełnić.

Szatan bez trudu ich bajerował i wyprowadzał na manowce. Bóg dał człowiekowi drugą szansę aby mógł się zbawić mimo tego, że tego prawa nie wypełni. Posłał Swojego Syna, aby Ten złożył za nas ofiarę przebłagalną za grzechy. Każdy, kto powoła się na Jego Ofiarę zostanie przywrócony do Życia tylko z tytułu swojej wiary w Zbawienną Moc Ofiary Jezusa. Szatan stanął pod ścianą. Teraz nie wystarczało bajerowanie  w dotychczasowy sposób. Człowiek. Który zgrzeszył, stawał się trupem. Teraz poszedł, obmył się z grzechów przyjął Komunię i powracał do Żyjących. Samo bajerowanie stało się syzyfową pracą.Szatan musiał zmienić swoją taktykę. Musiał zacząć szukać wszelkich sposobów aby odciąć człowieka od Ofiary Jezusa. Przez te dwa tysiące lat doszedł już prawie do perfekcji. Przedstawił ludziom tysiące powodów aby do Komunii nie przystępowali. Przekonał wielu, że Komunia, to nie Komunia, tylko jakiś rytuał – no bo jak ktoś nie wierzy, to z wiary nie może być usprawiedliwiony. Wielu przekonał, że są dużo ważniejsze rzeczy do zrobienia, jak przystepowanie do Komunii. Przekonał wielu, że wiara, to jest prywatna sprawa każdego aby nikt wiarą się nie dzielił i każdy szedł sam przez życie. Kuriozum w tym wszystkim, to że przekonał pasterzy, że Komunia to nie jest dla wszystkich grzeszników ale tylko dla tych lepszych, którzy czyją się sprawiedliwi i lepsi od tych bardziej uwikłanych w grzech. Przecież Bóg wyrwał z Egiptu wszystkich Żydów, a nie tylko tych lepszych. Karmił na pustyni wszystkich w drodze do ziemi obiecanej.

Jezus powiedział podczas ostatniej wieczerzy – bierzcie, jedzcie z tego wszyscy. Wszystkim złożył tą propozycję. Powiecie – złożył tylko dwunastu uczniom. To jest nieprawda. Nad jeziorem składał tą propozycję wszystkim, którzy tam byli. Tamci nie uwierzyli i odeszli. Ta propozycja dotyczy dokładnie wszystkich, którzy uwierzą w Zbawienną Moc Ofiary Jezusa. Jak czarna jest ich dusza, to nie ma znaczenia.

Ez 34

21 Ponieważ wszystkie zwierzęta słabe odpychaliście bokiem i plecami i popychaliście je swoimi rogami, tak że je przepędzaliście, 22 dlatego chcę pomóc moim owcom, by już więcej nie stawały się łupem; osądzę poszczególne owce.

26 Błogosławić im będę oraz ziemiom wokół mego wzgórza, będę zsyłał deszcz w dogodnym czasie, będzie to deszcz niosący błogosławieństwo. 27 Drzewo polne wyda swój owoc, a ziemia wyda swój plon. Będą oni żyli bezpiecznie w swym kraju i poznają, że Ja jestem Pan, gdy skruszę kłody ich jarzma i wyrwę ich z ręki tych, którzy ich ujarzmiają.

 

Tutaj Ezechiel pisze o dramatycznej sytuacji owiec wykluczanych ze stada i pozbawianych pokarmu. O wilczych rządach w owczarni.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

Dzisiaj: 18.01.2022