« Droga do świętości Operacja TrawaPsa (2) »

Operacja TrawaPsa

09.07.2018

Przejąć kontrole nad stadem

                                                                                    Operacja „TrawaPsa”

Zaanektować pastwisko

Czy pies potrzebuje trawy? – Pośrednio potrzebuje, bo korzysta z tego, co z trawy żyje.

O co może chodzić komuś, kto przybrał sobie taki nick?

Chyba wymyślił sobie, że jak zaanektuje całą trawę, to to, co żyje z trawy, będzie mu poddane, bo korzysta z jego własności. Czym jest trawa? Trawa to jest pokarm owiec. Chodzi mu więc o przejęcie kontroli nad owcami. Więc po co przyszedł  na mojego bloga? Chce przekonać wszystkich, że owce nie mają żadnego prawa do trawy. To on będzie wydzielał trawę ale tylko tym, którzy mu się podporządkują. Ja głoszę, że trawa należy się każdej owcy, bez względu na to, co sobie taki pies myśli.

Bardziej ten pies kojarzy mi się z wilkiem, który nie chce czekać na przychylność losu ale chce przejąć kontrolę nad stadem. A więc TrawaPsa obnażył strategię wilczego stada – odciąć owce od trawy i sprawować rządy nad stadem.

Strategia TrawyPsa jest oczywista. Zwalcza moje poglądy na wszelkie możliwe sposoby  i wszędzie, gdzie się da. Chce ze mnie zrobić wariata, z którym dyskusja nie ma sensu, bo nie chcę mu udzielić takiej odpowiedzi, której on oczekuje. Wzywa wszystkich do bojkotu mojego bloga.

W każdym temacie zadaje jedno i to samo pytanie i twierdzi, że nie da się ze mną dyskutować, bo nie udzielam odpowiedzi. Pytanie to jest zupełnie nie związane z kwestiami poruszonymi we wpisie.

Czy tak wg TrawyPsa wygląda dyskusja? Jeśli tak to ja na jego zasadach dyskutować faktycznie nie potrafię. Pod iloma nickami TrawaPsa zwalczał moje poglądy? Przecież jego żadne regulaminy nie obowiązują. Jego polityka jest podporządkowana tylko jego własnemu regulaminowi. Ilu ma sojuszników? Raczej wilkiem samotnikiem nie jest. Ma swoich pomocników. Już niejednego na forach rozszarpali.

1 Komentarz

 • TrawaPsa gratuluje. Dołączyłeś do grona wybrańców, którzy mają własny wątek.

 • Nieładnie tak zazdrościć Kacperku.

  Powiem szczerze - Kacperek Dwudziesty Dziewiąty też brzmi dumnie.
  Nie mam niestety takich skojarzeń jak z TrawąPsa. Każdy ma jednak szansę na wpis o sobie. Twoje komentarze są jednak dla mnie mało inspirujące. Yarpen pod tym względem jest dużo lepszy, bo już kilka wpisów było z jego inspiracji, a i o sobie kilka wpisów ma.

 • I znowu widzisz coś czego nie ma.

 • Powiem Ci Kacperku, jak ja Ciebie odbieram. Mało piszesz tekstów, które mnie inspirują i skłaniają do myślenia. Odbieram Ciebie jako taką tubę, która wzmacnia tekst, który ktoś napisał. Zwykle idzie to w kierunku żeby mnie ośmieszyć i zdyskredytować. Ten wpis o TrawiePsa jest dla mnie świetny, bo właśnie odnosi się do tytułu bloga - "Komunia dla każdego"
  Jak zdałem sobie sprawę - kto stoi za TrawąPsa to właśnie wtedy mnie to zainspirowało. To było dokładnie tak samo, jak z tymi "zębami jadowymi przednimi" Piotrowskiego na "wierze" Widzisz - proroka inspirują rzeczy, których inni nie dostrzegają.

 • Mało mnie obchodzi jak Ty mnie odbierasz. Nie doczekasz się momentu jak będę cię chwalił, no chyba, że przestaniesz głosić herezje.
  Po drugie pisząc: I znowu widzisz coś czego nie ma. Chodziło mi o Twoje urojenia na temat zazdrości.
  Po trzecie wolałbym, żeby Ciebie inspirowała dyskusja w temacie, a nie jak zwykle szukanie wrogów, spisków. Nawet ten wątek nie dotyczy żadnej merytorycznej dyskusji tylko Twoich urojeń na temat kolejnego spisku.

 • Kacperek napisał;
  """Chodziło mi o Twoje urojenia na temat zazdrości. """
  A te gratulacje, to nie była ironia? Odpowiedziałem w tym samym stylu.

  """Nawet ten wątek nie dotyczy żadnej merytorycznej dyskusji tylko Twoich urojeń na temat kolejnego spisku."""

  To, o czym pisałem, w małym stopniu dotyczyło "TrawyPsa" On był tylko inspiracją do tego problemu, który poruszyłem. On jest tylko przedstawicielem stada wilków, które zaanektowało pastwisko i nie dopuszcza stada owiec do pokarmu.
  Poczytaj jeszcze o dobrym pasterzu. Czy jest możliwe żeby dobry pasterz głodził owce?

Zostaw komentarz

Jeżeli masz dość wpisywania tych literek lub załóż konto w portalu

© Copyright 2010; Komunia dla każdego. Za i przeciw. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Skórka: Na dobry początek | Korzystając z serwisów wiara.pl akceptujesz warunki regulaminu.
Znalazłeś treści naruszające regulamin? Powiadom nas!

 

| załóż konto i pisz bloga

zgłoś błąd