Występ TrawyPsa

Operacja TrawaPsa

dodane 06:23

Przejąć kontrole nad stadem

                                                                                    Operacja „TrawaPsa”

Zaanektować pastwisko

Czy pies potrzebuje trawy? – Pośrednio potrzebuje, bo korzysta z tego, co z trawy żyje.

O co może chodzić komuś, kto przybrał sobie taki nick?

Chyba wymyślił sobie, że jak zaanektuje całą trawę, to to, co żyje z trawy, będzie mu poddane, bo korzysta z jego własności. Czym jest trawa? Trawa to jest pokarm owiec. Chodzi mu więc o przejęcie kontroli nad owcami. Więc po co przyszedł  na mojego bloga? Chce przekonać wszystkich, że owce nie mają żadnego prawa do trawy. To on będzie wydzielał trawę ale tylko tym, którzy mu się podporządkują. Ja głoszę, że trawa należy się każdej owcy, bez względu na to, co sobie taki pies myśli.

Bardziej ten pies kojarzy mi się z wilkiem, który nie chce czekać na przychylność losu ale chce przejąć kontrolę nad stadem. A więc TrawaPsa obnażył strategię wilczego stada – odciąć owce od trawy i sprawować rządy nad stadem.

Strategia TrawyPsa jest oczywista. Zwalcza moje poglądy na wszelkie możliwe sposoby  i wszędzie, gdzie się da. Chce ze mnie zrobić wariata, z którym dyskusja nie ma sensu, bo nie chcę mu udzielić takiej odpowiedzi, której on oczekuje. Wzywa wszystkich do bojkotu mojego bloga.

W każdym temacie zadaje jedno i to samo pytanie i twierdzi, że nie da się ze mną dyskutować, bo nie udzielam odpowiedzi. Pytanie to jest zupełnie nie związane z kwestiami poruszonymi we wpisie.

Czy tak wg TrawyPsa wygląda dyskusja? Jeśli tak to ja na jego zasadach dyskutować faktycznie nie potrafię. Pod iloma nickami TrawaPsa zwalczał moje poglądy? Przecież jego żadne regulaminy nie obowiązują. Jego polityka jest podporządkowana tylko jego własnemu regulaminowi. Ilu ma sojuszników? Raczej wilkiem samotnikiem nie jest. Ma swoich pomocników. Już niejednego na forach rozszarpali.

nd pn wt śr cz pt sb

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

1

2

3

4

5

Dzisiaj: 18.01.2022