Antysemityzm żydowski

krzysiekniepieklo

dodane 2018-04-05 00:33

Kto kogo wygonił w 1968r.?

Są lata sześćdziesiąte ubiegłego wieku. Młode państwo Izrael walczy o przetrwanie. Każdy, kto udźwignie karabin jest na wagę złota. Elita żydowska mobilizuje wszystkie siły aby obronić niepodległość młodego i od dwóch tysiącleci oczekiwanego państwa. Każda metoda na zwiększenie potencjału obronnego jest do zaakceptowania. Imigracja z Europy według tych elit jest niedostateczna. Trzeba ją jakoś wspomóc. Wymyślono żeby przekonać niezdecydowanych, to trzeba ich nastraszyć. Przecież strachy wojny jeszcze nie wygasły. No i nastraszono ich polskim antysemityzmem. A kto to wymyślił? Oczywiście elity żydowskie. Udało im się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Polaków zrobiono antysemitami i zasilono szeregi obrońców Izraela nowymi obywatelami. I co, nikt się nie domyślił, o co tak naprawdę chodzi? Przecież znaczna część tych ludzi, to były elity społeczeństwa. To co, Gomółka który miał żonę żydówkę, pozbywa się elit - niby z jakiego powodu? Co on miał przeciw tym ludziom? Polacy nigdy antysemitami nie byli i raczej współczuli Żydom tego, co ich spotkało w czasie wojny. Propaganda zrobiła swoje, przecież Żydzi są mistrzami propagandy. Nawet swoich są gotowi prześladować aby osiągnąć zamierzony cel.

Żydzi, wrogowie PRL to była grupa ludzi bardzo uprzywilejowana w stosunku do Polaków. Polaków wrogów komunizmu mordowano i zakopywano na łączce, a Żydów podejrzewanych o to samo wysyłano do Izraela. Co niektórzy jeszcze pisali, że dostawali jakieś odszkodowania. Zadziwiająca łaskawość komunistów.
Nie mówię, że tych ludzi nie skrzywdzono ale prawdziwe przyczyny całej akcji przykryto stertą kłamstwa. To jest też dowód na to, że Żydzi mieli bardzo wielki wpływ w ówczesnej władzy komunistycznej w Polsce ale też i w ZSRR. 

Skoro ZSRR był przeciwko państwu Izrael i podobno wspomagał Syryjczykom w wojnie przeciwko Izraelowi, to dlaczego później swoich obywateli pochodzenia żydowskiego wysyła do Izraela aby wspomagali obronę Izraela. przecież wśród wysiedlonych musiało być też sporo wojskowych. Skoro to wróg, to co najmniej się takiego internuje aby nie wspomagał wroga. Prawda jest taka, że w obliczu zagrożenia arabskiego państwo Izrael, przy tak niskiej liczebności by nie przetrwało.
Żydzi potrzebowali szybko zwiększyć swoją liczebność. Tyle, że do takiej polityki, którą prowadzili, nie mogli się przyznać. Wymyślili więc żydowski antysemityzm. Czy ich państwo budowane na kłamstwie się ostoi? Dni kłamców są już policzone. Z kłamstwem musimy zacząć walczyć. Wszyscy. którzy na arenie międzynarodowej występują przeciwko suwerenności naszej ojczyzny, są wrogami Polski. Takich ludzi należy zwalczać

N P W Ś C P S
30 31 2
6 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Dzisiaj: 17.01.2019